دفاع شخصی
جنجال در انتخابی كشتی آزاد

درگیری و ضربه کشتی گیر پرحاشیه به مامور نیروی انتظامی

درگیری و ضربه کشتی گیر پرحاشیه به مامور نیروی انتظامی

مهدی هاشمی بعد از شکست در فینال قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، هنگام خروج از سالن با لگد به یکی از نیروهای کادری نیروی انتظامی ضربه زد و عامل درگیری های شدید در سالن شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، بعد از برگزاری دیدارهای فینال اوزان ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی کشور بعنوان اولین مرحله انتخابی تیم ملی در گرگان، طرفداران کشتی گیر بازنده با ورود به محوطه تشک کشتی، نظم سالن را به هم ریختند.
در مبارزه فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم این رقابتها، یدالله محبی در صورتی که ۷ بر یک از مهدی هاشمی پیش بود، موفق شد حریف خویش را ضربه فنی کند و بعنوان قهرمانی برسد.
پس از این مبارزه در صورتی که مهدی هاشمی کشتی گیری که در سالهای برخی حواشی هم داشته است، در راه ورود به سالن گرم به علل نامشخص با لگد به یکی از ماموران کادری نیروی انتظامی ضربه زد، بعد از این اقدام برخی از ماموران نیروی انتظامی به این حرکت کشتی گیر واکنش نشان می دهند و چند تن از طرفداران هاشمی هم وارد محل مسابقه می شوند که این درگیری ها منجر به شکسته شدن انگشت و بینی این کشتی گیر، پارگی دست و صدمه و جراحت صورت وی شد.
ماموران نیروی انتظامی برای متوقف کردن درگیری مجبور به استفاده از اسپری فلفل می شوند که افراد حاضر در سالن رقابت ها و به خصوص افراد نزدیک به محل درگیری، شدیدا از ناحیه چشم و گلو احساس ناراحتی کردند.


در این میان برخی از نفرات حاضر در سالن هم درگیری هایی را با برادران محبی بوجود می آورند که با دخالت نیروی انتظامی، جدا می شوند.
در نهایت ماموران، عاملان درگیری را بازداشت و به بیرون سالن رقابت ها انتقال دادند.
همچنین در فینال وزن ۹۲ کیلوگرم، احمد بذری در یک مبارزه حساس و نزدیک با نتیجه ۹ بر ۷ مغلوب امیرحسین فیروزپور شد. در شرایطی که بذری با اجرای فن در ثانیه های پایانی جلو افتاد، مربیان فیروزپور چلنج کردند و داوران بعد از بازنگری فیلم به فیروزپور هم امتیاز دادند تا وی پیروز این مبارزه حساس شود.
پس از شکست بذری، اصغر بذری پسرعمو و مربی این کشتی گیر با عصبانیت فریاد خطاب به کمیته فنی اظهار داشت: از ابتدا هدفتان این بود که فیروزپور پیروز شود.
پس از این اتفاق برخی از اقوام و طرفداران بذری با پرش از روی سکو به محوطه تشک آمدند و قصد هجوم به سمت داوران را داشتند که ماموران نیروی انتظامی مانع آنها شدند و معترضان را به بیرون سالن بردند.

با تصمیم کادر فنی تیم ملی از مدت ها پیش اعلام شده بود، نفرات نخست این رقابت ها به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند.
اتفاقات تلخ لحظات پایانی این رقابت ها سبب شد خستگی مسؤلان برگزاری مسابقات و میزبان بر تن آنها بماند و همه از این اتفاقات تلخ ابراز تاسف کنند.منبع:

1400/10/26
12:28:53
5.0 / 5
590
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد