دفاع شخصی

تشییع پیکر مرحوم یزدانی خرم به سمت خانه ابدی با حضور جامعه ورزش

تشییع پیکر مرحوم یزدانی خرم به سمت خانه ابدی با حضور جامعه ورزش

به گزارش دفاع شخصی مراسم خاکسپاری پیکر مدیر با سابقه و خوشنام ورزش ایران قبل از انتقال به بهشت زهرا در مجموعه ورزشی آزادی برگزار گردید.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مراسم خاکسپاری پیکر مرحوم محمدرضا یزدانی خرم رئیس پیشین فدراسیون های والیبال و کشتی ایران، در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی انجام شد.
در ابتدای این مراسم که با حضور تعداد زیادی از اهالی ورزش و هم چنین برخی مسئولان وزارت ورزش و رییسان فدراسیون های ورزشی و خانواده آن مرحوم برگزار شد، بعد از قرائت کلام الله مجید، کلیپی از خدمات مرحوم یزدانی خرم به ورزش ایران و دریافت نشان لیاقت از سید محمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین ایران پخش گردید.
سپس رییسان فدراسیون های والبیال و کشتی، رئیس کمیته المپیک، فرزند مرحوم یزدانی خرم، مصطفی کارخانه و پیمان اکبری درباره سجایای اخلاقی مرحوم یزدانی خرم و خدمات او به ورزش ایران صحبت کردند.


علیرضا دبیر و محمدرضا داورزنی رییسان فدراسیون کشتی و والیبال نیز به حاضران در این مراسم خوش آمد گفتند.
سید رضا صالحی امیری، محمدرضا داورزنی، علیرضا دبیر، محمود خسروی وفا، محمد پولادگر، نصرالله سجادی، بهنام محمودی، محسن مهرعلیزاده، محمود افشار دوست، پیمان اکبری، حسین رضازاده، غلامرضا نوروزی، حمید استیلی، مهدی محمد نبی، سید حسن طباطبایی، کیکاووس سعیدی، مصطفی کارخانه، علی کفاشیان، آرش میراسماعیلی، بهرام مشتاقی، محمد دلیریان، اسبقیان به همراه بسیاری دیگر از اهالی ورزش و تعدادی از مردم، در مراسم خاکسپاری مرحوم یزدانی خرم در مجموعه ورزشی آزادی حضور داشتند.

پس از اهدای گل و قرائت فاتحه بر پیکر مرحوم یزدانی خرم که در وسط سالن والیبال قرار گرفته بود، مراسم نوحه سرایی انجام شد و در ادامه حاضران بر پیکر مرحوم یزدانی خرم نماز میت خواندند.
سپس پیکر آن مرحوم بر روی دستان اعضای تیم ملی والیبال نوجوانان و تعداد زیادی از حاضران به سمت مقبره شهید گم نام در کمپ تیم های ملی کشتی تشییع شد و از آنجا برای خاکسپاری به خانه ابدی در بهشت زهرا(س) منتقل شد.
منبع:

1400/10/27
22:56:36
5.0 / 5
661
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد