دفاع شخصی
حسن یزدانی:

پس از بردن تیلور فشار روانی ام کم تر شد

پس از بردن تیلور فشار روانی ام کم تر شد

به گزارش دفاع شخصی چهره عنوان دار کشتی آزاد جهان و المپیک، اظهار داشت: احتمال دیدار دوستانه با آمریکا وجود دارد اما آمادگی کشتی گیران در حد مسابقات جهانی نیست.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، حسن یزدانی، دارنده یک طلا و یک نقره کشتی آزاد المپیک و ۳ طلای جهان در مورد شرایط خود قبل از مسابقه دوستانه با آمریکا اظهار نمود: هم اکنون در اردوها تمرین کرده و برای مسابقات دوستانه با آمریکا که ۲۳ بهمن ماه برگزار می گردد درحال آماده سازی هستیم. احتمال رفتن یک تیم به آن جا وجود دارد. نسبتا از آمادگی خوبی برخوردار هستیم اما این آمادگی در حد مسابقات جهانی و المپیک نبوده چون که مسابقات دوستانه و تک کشتی است. امیدوارم که اتفاق خاصی رخ ندهد و ورزشکاران بتوانند کشتی خوبی را به نمایش بگذارند.
یزدانی که در سری جدید برنامه کشتی رادیو ورزش با اجرای صدرالدین کاظمی صحبت می کرد، در پاسخ به این سؤال که در سال ۲۰۲۲ در چه مسابقاتی شرکت می کند؟ اظهار داشت: در ابتدا هدف من مسابقات جهانی است. با عنایت به شرایط بدنی خود، در صورت ایده آل بودن و تشخیص مربیان اگر بتوانم به تیم ملی کمک کنم حتما در کنار آنها خواهم بود. مسابقات جهانی به علت زودتر برگزار شدن نسبت به بازیهای آسیایی، بهتر است. در سنگین وزن ها به نسبت سبک وزن ها، حریفان آسیایی عقب تر بوده و کشتی گیران کشورمان نسبت به سایر رقبا در آسیا بهتر هستند. البته نظرات کادر فنی در این خصوص حائز اهمیت می باشد.
دارنده ۳ طلا، یک نقره و یک برنز جهان از فشار روانی خود پس از پیروزی برابر دیوید تیلور آمریکایی اظهار داشت: فشار روانی بطور قطع کمتر شده و توانستم یک کار نیمه تمام را به لطف خدا و دعای مردم تمام کنم. بسیاری از هواداران و علاقه مندان این رشته به دنبال این بودند که این کشتی گیر آمریکایی را شکست دهم. من توانستم نیمی از انتظارات را جبران نمایم. امیدوارم در مسابقات آتی دل میلیونها ایرانی را شاد نماییم.
او ضمن اشاره به شرایط بدنی خوب خود در مورد ادامه دادن این مسیر تصریح کرد: امیدوارم از لحاظ روحی و روانی برای مسابقات آمادگی لازم را داشته باشیم. من هدفم تا المپیک ۲۰۲۴ هست. تا وقتی که بتوانم کمکی به تیم ملی کنم، در این بازه زمانی از هیچ چیزی دریغ نخواهم کرد. در این سال ها تمام تلاشم بر این بود تا پله به پله قدم بگذارم. اگر پس از سال ۲۰۲۴ هم بدنم پاسخگو باشد و بتوانم کشتی بگیرم بطور قطع این کار را انجام می دهم. هر سال به صورت شخصی یک هدف جهانی و یا آسیایی را برای خود در نظر می گیرم. یک ارزشیابی هم برای المپیک ۲۰۲۴ انجام می دهم تا یک مدال خوشرنگ به مردم کشور هدیه دهم.
منبع:

1400/11/05
22:25:35
5.0 / 5
587
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد