دفاع شخصی
خورشیدی:

طارمی نیمه شب به تهران می آید

طارمی نیمه شب به تهران می آید

به گزارش دفاع شخصی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران می گوید مهدی طارمی بزودی به اردوی این تیم در تهران ملحق می شود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مجتبی خورشیدی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران اظهار نمود: همه بازیکنان در اختیار سرمربی هستند تا فردا بشود از همه ظرفیت ها استفاده گردد. امیدواریم با همت بازیکنان فردا پیروزی را تقدیم مردم نماییم.
او درباره وضعیت مهدی طارمی هم اظهار داشت: درحال استفاده از همه ظرفیت ها هستیم تا یک هواپیمای اختصاصی او را به ایران بیاوریم. با شرکتهای هواپیمایی مختلف هم در ایران و هم در ترکیه صحبت کردیم و به دنبال این هسیتم هرچه زوتر طارمی را به ایران بیاوریم. در حال حاضر پرواز ساعت: ۱۱: ۴۵ آنتالیا به تهران را برای طارمی گرفته ایم تا با آن پرواز به تهران بیاید.
او درباره وضعیت سردار آزمون هم اظهار داشت: کرونای این بازیکن منفی شده است اما باشگاهش گفته که به علت نداشتن تمرین، ضرورتی ندارد در اردوی تیم ملی شرکت نماید. ما به شدت اصرار داریم او به تهران بیاید. باشگاه زنیت می گوید وقتی سردار مصدوم است وقتی به تیم ملی بیاید جز اینکه مصدومیتش تشدید شود حاصل دیگری ندارد. ما به AFC و باشگاه زنیت نامه نوشیتم و حتی تلفنی با مسؤلان باشگاه شان صحبت کردیم.
خورشیدی درباره وضعیت حضور تماشاگران هم اظهار داشت: درباره این مورد باید آقای شریفی صحبت کنند.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا مقرر است رئیس جمهور در تمرین تیم ملی حضور یابند؟ هم اظهار داشت: خیر قرار نیست آقای رئیس جمهور بیایند. اما قول دادند در نخستین فرصت بازیکنان را بینند.
سرپرست تیم ملی درباره وضعیت احسان حاج صفی هم اظهار داشت: تست حاج صفی هم منفی شده و باید به ایران بیاید و باردیگر در تهران باید تست بدهد.
منبع:

1400/11/07
23:10:43
5.0 / 5
922
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد