دفاع شخصی
سرپرست تیم تكواندو پالایش نفت:

در دست بررسی پاسخ سازمان لیگ تکواندو به شکایت نفت می باشد

در دست بررسی پاسخ سازمان لیگ تکواندو به شکایت نفت می باشد

سرپرست تیم تکواندو پالایش نفت آبادان اظهار داشت: در مورد تست های جعلی کرونا شکایت خویش را به فدراسیون عرضه کرده ایم، ولی تابحال جواب قانع کننده دریافت نکرده ایم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، پرونده تست های جعلی کرونا در فدراسیون تکواندو باز است و با وجود آنکه یکی از تیم ها به مبحث ورود کرده و با عرضه اسناد و مدارک شکایت خویش را عرضه کرده، ولی نه تنها پاسخی دریافت نکرده، بلکه برنامه دور پایانی لیگ با حضور تیمی برگزار می گردد که روی آن اعتراض شده به تیم ها ابلاغ گردیده است.
بهروز بختیاری سرپرست تیم تکواندو نفت آبادان در این مورد به خبرنگار مهر اظهار داشت: انتظار ما از مسؤلان فدراسیون این است که حداقل پاسخ قانع کننده ای به اعتراض ما بدهند. اگر ادعای ما درست نیست، خیلی راحت جواب اعتراض را بدهند. این که می گویند شکایت شما «در دست بررسی است» یعنی ترتیب اثری به آن داده نشده است.
وی افزود: ادعای خویش را با سند و مدرک به سازمان لیگ و به صورت کاملاً قانونی با طرح اعتراض مکتوب عرضه دادیم و شایسته آن است که فدراسیون به این درخواست رسیدگی ما پاسخ درست و شفافی عرضه نماید. این نوع رفتار به هیچ عنوان صحیح نیست که ما دائم پیگیری و این دست پاسخ ها را دریافت نماییم.
سرپرست تیم پالایش نفت آبادان در انتها اظهار داشت: ما به تست های جعلی کرونا عرضه شده از جانب یکی از تیم ها اعتراض کردیم، موضوعی که جدی نگرفتن آن تبعات مخربی برای تکواندو خواهد داشت. گو این که چند روز بعد تعداد بالایی از اعضای تیم ملی بانوان درگیر کرونا شدند. ما اخطار دادیم و باید به صورت قانونی به این اعتراض رسیدگی کنند و پاسخ بدهند. نمی توان از کنار این ادعای ما به آسانی گذشت، چون که مبحث را برای گرفتن حق تیم خود تا آخر پیگیری می نماییم.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مرحله نهایی رقابتهای لیگ برتر تکواندو شنبه ۱۶ بهمن ماه شروع می شود.

1400/11/10
22:01:55
5.0 / 5
737
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد