دفاع شخصی

شادمانی آمریکایی ها از حضور یزدانی در لیست ایران برای مبارزه در آمریکا

شادمانی آمریکایی ها از حضور یزدانی در لیست ایران برای مبارزه در آمریکا

به گزارش دفاع شخصی سایت آمریکایی اعلام نمود فدراسیون کشتی آمریکا ترکیب اولیه ایران را برای حضور در آمریکا دریافت کرده است که نام حسن یزدانی هم در آن دیده می شود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، فدراسیون کشتی آمریکا ترکیب اولیه ایران را دریافت کرد که در مسابقات کشتی آزاد مردان در بالپارک در گلوب لایف فیلد آرلینگتون تگزاس به مصاف ایالات متحده خواهد رفت.
قهرمان تیم ایران در وزن ۸۶ کیلوگرم، قهرمان المپیک ۲۰۱۶ و قهرمان سه دوره جهان، حسن یزدانی در این لیست حضور دارد. ایران با تیمی قدرتمند شامل ۳ مدال آور المپیک برابر آمریکا به روی تشک خواهد رفت.
یزدانی علاوه بر قهرمانی المپیک ۲۰۱۶ و سه عنوان جهانی (۲۰۱۷، ۲۰۱۹، ۲۰۲۱)، دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۲۰ نیز بوده و یک مدال نقره جهان در سال ۲۰۱۵ و یک مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۸ را نیز از آن خود کرده است و از موفق ترین کشتی گیران آزاد جهان در این زمان است.
کامران قاسم پور در وزن ۹۲ کیلوگرم و امیرحسین زارع در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به همراه او دو نفر از قهرمانان کشتی آزاد مردان جهان در سال ۲۰۲۱ هستند. زارع همین طور دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۲۰ بود.
سه ستاره جوان در سال ۲۰۲۱، علی رضا سرلک در وزن ۵۷ کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی در ۷۰ کیلوگرم و محمد نخودی در وزن ۷۹ کیلوگرم در لیست مقدماتی ایران حضور دارند. امیر محمد یزدانی چراتی در وزن ۶۵ کیلوگرم مدال نقره جهان را به دست آورد اما نامش در وزن ۷۰ کیلوگرم برای این مسابقات درج شده است.
یونس امامی دارنده مدال برنز جهان در وزن ۷۴ کیلوگرم و مجتبی گلیج دارنده مدال برنز جهان در وزن ۹۷ کیلوگرم در سال ۲۰۲۱ نیز در این ترکیب حضور دارند.
به این ترکیب باید رحمان عموزادخلیلی در ۶۵ کیلوگرم و عرفان الهی در ۷۰ کیلوگرم را اضافه کرد. ایران دو ورزشکار در وزن های ۶۱ کیلوگرم و ۷۰ کیلوگرم را در فهرست خود قرار داده است.
محمد هادی ساروی دارنده مدالهای برنز المپیک و طلای جهان نیز نماینده ایران در تنها وزن کشتی فرنگی خواهد بود.
ترکیب مورد انتظار ایران
۵۷ کیلوگرم - علی رضا سرلک
۶۱ کیلوگرم - مجید داستان یا محمد رمضانپور
۶۵ کیلوگرم - رحمان عموزاد خلیلی (ایران)
۷۰ کیلوگرم - امیرمحمد یزدانی چراتی یا عرفان الهی (ایران)
۷۴ کیلوگرم - یونس امامی (ایران)
۷۹ کیلوگرم - محمد نخودی (ایران)
۸۶ کیلوگرم - حسن یزدانی (ایران)
۹۲ کیلوگرم - کامران قاسم پور (ایران)
۹۷ کیلوگرم - مجتبی گلیج (ایران)
۱۲۵ کیلوگرم - امیرحسین زارع (ایران)

کشتی فرنگی
۹۷ کیلوگرم - محمدهادی ساروی (ایران)1400/11/13
22:55:41
5.0 / 5
566
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد