دفاع شخصی

تبریک فدراسیون جهانی برای لحظه تاریخی در موی تای ایران

تبریک فدراسیون جهانی برای لحظه تاریخی در موی تای ایران

به گزارش دفاع شخصی فدراسیون جهانی موی تای با انتشار گزارشی از مجمع عمومی فدراسیون موی تای ایران، فعالیت این ورزش در چارچوب فدراسیونی مستقل را لحظه ای تاریخی عنوان نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، در گزارشی که روی خروجی سایت رسمی فدراسیون جهانی موی تای (ایفما) پخش شده، آمده است: موی تای یکی از ورزشهای پیشرو در جمهوری اسلامی ایران در طول سالیان گذشته بوده و موی تای ایران ویترینی از برخورداری ارزشهای المپیک، برابری و عدم تبعیض به طرق مختلف بوده است.
در ادامه این گزارش آمده: تحت ریاست جواد نصیری، موی تای ایران به یکی از قدرتمندترین فدراسیون های ملی بدل شده که برابری جنسیتی را به معرض نمایش گذاشته و در تمامی رویدادهای اخیر بین المللی موی تای، برابری ۵۰ درصدی را نه فقط در تعداد ورزشکاران، بلکه در مربیان و داوران اعزامی به معرض نمایش گذاشته است. سال ۲۰۲۱ سال ویژه ای بود برای اینکه سمیه خزایی مربی تیم ملی موی تای زنان ایران با رأی جامعه جهانی موی تای بعنوان مربی سال برگزیده شد.
این دقیقاً مطابق با دستورالعمل ۵+۲۰۲۰ کمیته بین المللی المپیک IOC بوده و اینک فدراسیون موی تای ایران گام نهایی را در جهت تطبیق با ایفما بوسیله تغییر اساسنامه و عنوان انجمن به فدراسیون مستقل انجام داد.
مجمع عمومی موی تای ایران متشکل از نمایندگان تمامی استانهای ایران متفقا رأی به این تغییرات مهم دادند و همین طور جواد نصیری بعنوان اولین رییس فدراسیون موی تای جمهوری اسلامی ایران در این مسئوایت قرار دارد. فدراسیون مستقل موی تای، مسیر را برای بسیاری رویدادهای آتی از قبیل مسابقات آسیایی و مسابقات جهانی و حضور در «ورلد گیمز» هموار خواهدنمود. ایفما این لحظه تاریخی را تبریک می گوید.

1400/11/15
20:43:32
5.0 / 5
611
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد