دفاع شخصی

تغییر در کادر فنی تیم ملی کاراته

تغییر در کادر فنی تیم ملی کاراته

دفاع شخصی: رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته در حالی عصر جمعه با قهرمانی قمی ها به انتها رسید که ترکیب کادر فنی تیم ملی دستخوش تغییر خواهد شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، کاراته ایران سال ۱۴۰۱ حضور در بازی های کشورهای اسلامی، قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی را پیش رو دارد. ضمن این که جهت شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بوداپست می بایست رنکینگ کاراته کاها در اوزان مختلف بالا بیاید و از همین رو تیم ایران باید در رقابتهای «کاراته وان» نیز حاضر باشد که ۵ مرحله لیگ جهانی در امارات، پرتقال، مراکش، آذربایجان و روسیه را نیز در پیش خواهد بود.
بر همین اساس نیز رقابتهای انتخابی تیم ملی در هر دو بخش بانوان و آقایان به مدت چهار روز انجام شد و نفرات برتر به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند. مقرر است بعد از شروع اردوهای تیم ملی با برگزاری مرحله دوم مسابقات انتخابی، نفرات حاضر در اردو کاهش پیدا کند.
اما با اهمیت تر از آن این که کادر فنی تیم ملی دستخوش تغییر خواهد شد. بعد از اضافه شدن پگاه زنگنه به کادر فنی بانوان، از کادر فنی مردان نیز یک نفر جدا خواهد شد. در وضعیت فعلی حسن روحانی، سعید فرخی و حامد زیکساری به همراه نعیما خواجوی کادر فنی را با هدایت سید شهرام هروی می سازند. جدا شدن یک نفر از این کادر قطعی است و این که مربی دیگری جایگزین خواهد شد یا خیر بستگی به تصمیم هروی و موافقت فدراسیون کاراته دارد.
با توجه به اهمیت بازی های کشورهای اسلامی برای ورزش کشور، نفرات اول تیم ملی به این مسابقات اعزام خواهند شد و نفرات دوم به رقابتهای قهرمانی آسیا می روند.


منبع:

1400/11/17
13:41:00
5.0 / 5
649
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد