دفاع شخصی
در جریان لیگ جهانی كاراته؛

جوایز بهترین های کاراته دنیا اهدا می شود

جوایز بهترین های کاراته دنیا اهدا می شود

دفاع شخصی: فدراسیون جهانی کاراته اعلام نمود در اولین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی، مراسم بهترین های سال 2021 کاراته دنیا را برگزار می نماید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، شهر فجیره امارات طی روزهای ۲۹ بهمن تا ۱ اسفندماه میزبان اولین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی «کاراته وان» (برتر) است. فدراسیون جهانی کاراته اعلام نمود مراسم اهدای جوایز برندگان بزرگ جدید جهان ( Grand Winners) در حاشیه این رقابتها انجام خواهد شد.
مراسم «بهترین ها» روز یکشنبه اول اسفندماه برگزار می شود و از ۱۲ کاراته کای برتر دنیا همچون ذبیح الله پورشیب تجلیل خواهد شد.
این کاراته کاها جایزه و دیپلمی را دریافت خواهند کرد که وضعیت آنها را بعنوان بهترینِ بهترین ها در هر یک از ۱۲ دسته معتبر می کند.
علاوه بر این جوایز، این کاراته کاها بعنوان «بهترین بهترین ها» حق پوشیدن لباس کاراته یا همان «کاراته گی» ویژه با گلدوزی طلایی روی شانه را در تمام رویدادهای لیگ برتر «کاراته وان» در فصل جاری به دست می آورند.
«ساندرا سانچز» و «دامین کوانترو» هر دو از اسپانیا بعنوان بهترین های دنیا در کاتای زنان و مردان، «سراپ اوزچلیک» از ترکیه در وزن ۵۰- کیلوگرم، «آنژلیکا ترلیوگا» از اوکراین در وزن ۵۵- کیلوگرم، «مروه کوبان» از ترکیه در وزن ۶۱- کیلوگرم، «فریال عبدالعزیز» از مصر در وزن ۶۸- کیلوگرم و «ملتم هوکااوغلو» از ترکیه در وزن ۶۸+ کیلوگرم زنان، «آنجلو کرسنزو» از ایتالیا در وزن ۶۰- کیلوگرم، «علی الساوی» از مصر در وزن ۶۷- کیلوگرم، «لوئیجی بوسا» از ایتالیا در وزن ۷۵- کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- کیلوگرم و «ارانیکا گوگیتا» از گرجستان در وزن ۸۴+ کیلوگرم مردان بعنوان بهترین های دنیا در این مراسم حاضر می شوند.


منبع:

1400/11/19
22:59:47
5.0 / 5
608
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد