دفاع شخصی

تقویم فشرده تکواندو در سال ۲۰۲۲

تقویم فشرده تکواندو در سال ۲۰۲۲

به گزارش دفاع شخصی فدراسیون جهانی تکواندو برنامه سال جدید میلادی را در حالی منتشر نمود که برنامه فشرده ای را پس از دو سال تعطیلی در پیش خواهد داشت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، تکواندو جهان در دو سال قبل به علت شیوع گسترده کرونا در سرتاسر دنیا تقریباً تعطیل بود و فدراسیون جهانی به برگزاری چند تورنمنت و برگزاری مسابقات آنلاین پومسه بسنده کند. البته در این بین رقابتهای انتخابی المپیک در دو قاره اروپا و آسیا، مسابقات قهرمانی قاره ای و بازی های المپیک برگزار گردید.
اما WT پس از برگزاری جلسه آنلاین شورای اجرایی و مشخص کردن میزبانی مکزیک در رقابتهای قهرمانی جهان، تقویم سال ۲۰۲۲ را منتشر نمود که برنامه های متنوع و گوناگونی در آن منظور شده است. این برنامه که در چهار ماه اول سال (میلادی) بیشتر به تورنمنت ها اختصاص دارد، از خردادماه (ژوئن) وارد مرحله سخت خود خواهد شد.
برگزاری چهار مرحله از رقابتهای گرندپری به میزبانی ایتالیا (۱۳-۱۵ خردادماه - رم)، فرانسه (۱۱-۱۳ شهریور- پاریس)، انگلستان (۲۹ مهر تا اول آبان - منچستر) و چین (۲۰ -۲۲ آذرماه - ووشی مرحله فینال) در تقویم فدراسیون جهانی منظور شده است. رقابتهای چالش گرندپری به میزبانی کره جنوبی (۱۹-۲۱ خردادماه- موجو)، بیست و پنجمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا به میزبانی کره جنوبی (۲-۷ تیرماه-پان چئون)، قهرمانی نونهالان و نوجوانان آسیا به میزبانی مغولستان (۲۴ - ۲۷ مردادماه - اولانباتور)، رقابتهای نونهالان (۶-۸ مرداد) و نوجوانان جهان (۱۱-۱۶ مرداماه) هر دو به میزبانی بلغارستان در صوفیه از دیگر برنامه های تدوین شده است.
به این برنامه ها بازی های کشورهای اسلامی، بازی های آسیایی، قهرمانی جهان و بازی های آسیایی جوانان هم اضافه خواهد شد تا فشردگی برنامه ها و سختی کار دو چندان مشخص شود. این در حالیست که وزارت ورزش و جوانان تا کنون حکم هادی ساعی را بعنوان منتخب مجمع و رئیس فدراسیون تنفیذ نکرده است.

1400/11/24
20:34:44
5.0 / 5
453
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد