دفاع شخصی

دلیل حضور کاپیتان تیم ملی کاراته در اسپانیا

دلیل حضور کاپیتان تیم ملی کاراته در اسپانیا

ذبیح الله پورشیب با بیان اینکه برای انتقال تجربیاتش در اسپانیا حضور دارد اظهار داشت: با دعوت سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا برای تدریس در رده های پایه و بزرگسالان در این کشور حضور دارم.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، ذبیح الله پورشیب درباره حضورش در سمینار آموزشی اسپانیا اظهار داشت: به دعوت "آنخل آرناس" سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا برای تدریس در سمینار آموزشی در این کشور حضور دارم. وی از چند ماه گذشته از من دعوت کرد تا در یک سمینار آموزشی در اسپانیا حضور پیدا کنم اما به علت حضورم در مسابقات و اردوهای ملی و هم شرکت در رقابت های لیگ برتر این فرصت فراهم نشد، هم اکنون این شرایط پیش آمد و این دعوت را پذیرفتم.
کاپیتان تیم ملی کاراته افزود: مقرر است چند روز در این سمینار حضور داشته باشم و در بحث کومیته، آنالیز تمرین و آنالیز کومیته ها شرکت کنم. به علت شرایط کرونا روزی یک نوبت و هر روز با نفرات مختلف تمرینات را پیگیری می کنم. در هر جلسه ۲۰ _ ۳۰ نفر حضور دارند چونکه تعداد کاراته کاهای اسپانیا مشخص هستند و نمی توان همه را در یک محل جمع کرد و به آنها تمرین داد. ازاین رو با هماهنگی های صورت گرفته در روز به تعداد خاصی از آنها تمرین می دهم.
وی درباره نفرات شرکت کننده در این سمینار اظهار داشت: بعضی از آنها کاراته کاهای رده های پایه هستند و برخی هم سابقه حضور در تیم ملی اسپانیا را داشته و دارند. در دو بخش مردان و زنان تمرینات را پیگیری می نماییم، برخی از شرکت کنندگان هم قهرمانی اسپانیا را در کارنامه دارند. طراحی تمرینات را برای رده های پایه و رده بزرگسالان به صورت مجزا انجام و تجربیاتم را در اختیارشان قرار می دهم. نحوه تمرینات متفاوت است؛ یک جلسه تمرینی برای کسانی که سابقه بیشتری دارند و یک جلسه هم برای استعدادها و کسانی که به نسبت سطح پایین تری دارند.1400/11/25
10:01:13
5.0 / 5
640
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد