دفاع شخصی
سرمربی سابق تیم ملی:

تکواندو بلاتکلیف رها شده است

تکواندو بلاتکلیف رها شده است

به گزارش دفاع شخصی سرمربی سابق تیم ملی تکواندو از ۴۰ روز بلاتکلیفی تکواندو انتقاد نمود و اظهار داشت: تکواندو از این بابت شدیدا متضرر خواهد شد.


حسن ملکی در گفتگو با ایسنا، با ابراز تاسف از بلاتکلیفی فدراسیون تکواندو بعد از برگزاری مجمع این فدراسیون که با انتخاب هادی ساعی همراه بود، اظهار نمود: متاسفم که تا این حد نسبت به رشته پرافتخار ایران بی مهری می شود. بطور قطع این مورد به رشته تکواندو صدمه می زند و عواقب آنرا در رویدادهای پیش رو خواهیم دید.

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو، اضافه کرد: اتفاقات اخیری که رخ می دهد، زیاد شایسته ورزش کشور نیست. عملکرد وزارت ورزش در مباحث مختلف هم قابل نقد است و با ادامه این وضعیت، بطور قطع ورزش ایران متضرر خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: دوستان یک مبحث خیلی ساده را بزرگ کردند تا تکواندو همچنان بلاتکلیف به حال خود رها شود. ۶۰ پیشکسوت تکواندو به وزیر ورزش نامه زدیم که جلسه داشته باشیم تا درباره تکواندو صحبت نماییم، اما تابحال هبچ جوابی به ما نداده اند.
ملکی خاطرنشان کرد: هادی ساعی با رای اعضای مجمع رئیس فدراسیون شد اما نمی دانم چرا پس از ۴۰ روز هنوز حکم ریاست او صادر نمی شود؟ چنین اتفاقاتی در تاریخ ورزش ایران بی سابقه است. تکواندوی روی هواست و بطور قطع از این بابت ضربه می خوریم. هر چند سرپرست فدراسیون زحمت می کشد اما او هم چون می داند موقتی است، طبیعی است آن طور که باید وقت و انرژی نمی گذارد. هم اکنون تکلیف کمیته های مختلف هم روشن نیست و مشخص نیست چه برنامه ای وجود دارد.
پیشکسوت تکواندوی ایران اضافه کرد: انتخابات برگزار شد و اعضا آمدند رای دادند و ساعی انتخاب شد، نمی دانم مشکل کجاست که حکم او را صادر نمی کنند؟ در کشور ما مثلاً ۵۰ میلیون حائز شرایط رای دادن داریم، مگر همه این تعداد می آیند برای ریاست جمهوری رای بدهند؟ خب موقع شمارش آرا هم محاسبه نمی شوند. در انتخابات تکواندو هم نماینده وزارت رای نداده است، این یعنی باید تعداد آرای اخد شده محاسبه شود اما برخی تفسیر خودشان را می کنند. نصف به اضافه یک رای با نصف منهای یک رای، ۲ اختلاف دارد که هم اکنون هم ۲ اختلاف وجود دارد. اگر قرار بود ساعی ۳۰ رای داشته باشد، می شد نصف به اضافه یک و نیم رای. حق ساعی است که سریع تر کارش را بعنوان رئیس فدراسیون منتخب مجمع آغاز کند و ادامه این روند به نفع تکواندو نیست.
منبع:

1400/11/25
23:03:54
5.0 / 5
609
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد