دفاع شخصی
دبیر:

دوپینگ خط قرمز ماست

دوپینگ خط قرمز ماست

دفاع شخصی: علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی بامداد امروز (چهارشنبه) با حضور در محل فدراسیون پزشکی ورزشی با نوروزی رییس این فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، نوروزی در این دیدار با اشاره به افتخارآفرینی های ورزش کشتی برای کشورمان در دهه های اخیر، اشاره کرد: در تمام سالهای اخیر فدراسیون پزشکی ورزشی تلاش داشته بهترین و شایسته ترین خدمات را به قهرمانان المپیکی رشته های مختلف ارائه نماید و به خوبی نقش پشتیبان را در افتخارآفرینی این عزیزان ارائه نموده است و این مهم را وظیفه خود می دانیم.

دکتر نوروزی اشاره کرد: اساسا این حمایت ها و خدمات با قدرت بیشتری ادامه خواهد یافت به ویژه این که بازی های آسیایی را در پیش داریم و برای این مهم ویژه برنامه های آماده سازی پزشکی برای کاروان اعزامی را شروع خواهیم کرد.

علیرضا دبیر نیز ضمن قدردانی از حمایت، تعامل و همراهی فدراسیون پزشکی ورزشی ابراز امیدواری کرد تا تعامل دو فدراسیون در حوزه های کاری مشترک باتوجه به حضور تیم های ایران در بازی های آسیایی چین و رقابت های نروژ افزایش یابد.

وی افزود: دوپینگ خط قرمز ما شمرده می شود و برای مبارزه با این معضل جدی در ورزش، نیازمند همکاری و حمایت ویژه فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد مبارزه با دوپینگ ایران و حضور نمایندگان آنها در تمامی مسابقات کشتی هستیم.

رئیس فدارسیون کشتی با اشاره به راه اندازی مرکز مجهز فیزیوتراپی و خرید دستگاه های مدرن، اشاره کرد: روی حمایت فدراسیون پزشکی ورزشی برای اعزام پزشک و متخصصان فیزیوتراپی برای تمرینات تیم های ملی کشتی حساب باز کرده ایم.

در این جلسه همین طور در مورد اعزام پزشکان و دریافت مجوزهای لازم برای برگزاری مسابقات کشتی نیز بحث و تبادل نظر شد.
دکترتورج ملک محمدی رییس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی نیز در این دیدار حضور داشت.
منبع:

1400/11/28
19:48:04
5.0 / 5
590
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد