دفاع شخصی
انتقاد مربی آمل از شكست عجیب كشتی گیرانش

باخت های سوال برانگیز در فینال لیگ کشتی فرنگی

باخت های سوال برانگیز در فینال لیگ کشتی فرنگی

مربی تیم کشتی فرنگی فولادین ذوب آمل، با اعلان اینکه برخی ها دوست نداشتند تیم ما قهرمان لیگ شود، اظهار داشت که برخی باخت ها سوال برانگیز بوده است.


امیرحسین حسینی در گفتگو با ایسنا، با انتقاد از لغو رقابت های کشتی جام باشگاه های جهان، اظهار نمود: خدا را شکر تیم فولادین ذوب آمل با شایستگی عنوان قهرمانی لیگ کشتی فرنگی را بدست آورد اما متاسفانه برگزار نشدن رقابت های جام باشگاه های جهان موجب بی انگیزگی اسپانسر و کشتی گیران شد.

ملی پوش سابق کشتی فرنگی ایران، اضافه کرد: بعد از برگزاری لیگ منتظر جام باشگاه های جهان بودیم که متاسفانه با بی اهمیتی اتحادیه جهانی کشتی، این مسابقات کنسل شد و فرصت حضور تیم در این رقابت ها از دست رفت.
وی درباره وضعیت پرداخت مطالبات اعضای تیم، اظهار داشت: خدا را شکر طبق وعده به کشتی گیران تیم ۸۰ تا ۹۰ درصد قرارداد اعضای تیم به حسابشان واریز شد و باقیمانده مبلغ قرارداد نیز مقرر است بعد از فینال مسابقات وزنه برداری، در مراسم تجلیل از سه تیم کشتی آزاد و فرنگی و وزنه برداری، به کشتی گیران پرداخت گردد.
حسینی با اشاره به اتفاقات فینال لیگ کشتی فرنگی، اظهار داشت: متاسفانه در فینال مسابقات لیگ اتفاقاتی رخ داد که زیبنده ورزش اول کشور نبود. ما در چهار مبارزه نخست فینال کشتی گیرانمان با اختلاف کشتی را واگذار کردند و در شرایطی که با کسب ۴ شکست، همه چیز را تمام شده می دانستیم، علی ارسلان ورق را به نفع تیم ما برگرداند و نوار پیروزی هایمان آغاز شد.
وی با اعلان اینکه باخت برخی کشتی گیران فولادین ذوب در فینال قابل بحث است، ادعا کرد: اتفاقاتی که در اوزان پایین افتاد سوال برانگیز بود و باخت های ملی پوشان ما دور از انتظار بود. داوری ها هم به شدت مقابل ما بود. نباید شرایط به گونه ای شود که حامیان مالی که برای مساعدت با کشتی وارد شده اند از کشتی فراری شوند.
مربی تیم کشتی فرنگی فولادین ذوب آمل، در ادامه مدعی شد: در وزن ۵۵ کیلو گرم، الدانیز عزیز لی قهرمان جهان را در اختیار داشتیم، که بامداد مسابقات مقابل نفر اول ارتش های جهان با اختلاف پیروز شد اما در کشتی فینال زیر یک دقیقه و مقابل کشتی گیری که حتی در بزرگسالان ملی پوش نبوده با اختلاف ده امتیاز کشتی را واگذار کرد. اتفاقات دیگری هم افتاد که بهتر است حرفی نزنم.
وی اشاره کرد: برخی دوست نداشتند این تیم قهرمان شود و همه زورشان را زدند تا به قهرمانی نرسیم. حرف زیاد است اما بسیاری از آنها قابل گفتن نیست. نیمی از کشتی گیران و همین طور کادر فنی ما را نفرات بومی از مازندران تشکیل می دادند و قاسم رضایی قهرمان مطرح المپیک هدایت تیم را بر عهده داشت و تمامی کشتی گیرانمان نیز سفید امضا کردند. برای سال آینده هم اگر قرار باشد تیم داری نماییم، اساسا هیچ تیمی را سد راه خود نمی بینیم و فقط برای تکرار قهرمانی به میدان می آییم.1400/11/29
22:52:12
5.0 / 5
529
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد