دفاع شخصی
حسن روحانی:

اگر بشود تیم ملی كاراته به اردوی روسیه می رود

اگر بشود تیم ملی كاراته به اردوی روسیه می رود

به گزارش دفاع شخصی مربی تیم ملی كاراته اظهار داشت: اگر شرایط مساعد تر از حال حاضر شود شاید بتوانیم به برگزاری رقابت های مراكش در بهمن یا اسفند ماه خوشبین باشیم.


حسن روحانی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت ملی پوشان کاراته ایران، اظهار نمود: با وجود چنین شرایطی منتظریم ببینیم تکلیف المپیک چه می شود. حرف و حدیث زیاد است و معلوم نیست المپیک در نهایت برگزار می گردد یا خیر. هم اکنون به ناچار تمامی اردوها و مسابقات چند ماهی است تعطیل شده و امیدوارم با بهبود اوضاع به شرایط طبیعی برسیم.
مربی تیم ملی کاراته اضافه کرد: با تک تک بچه ها هم من و هم آقای هروی در ارتباط هستیم و وضعیتشان را مرتب پیگیری می نماییم. هم اکنون باید با همین وضعیت سر کرد و ورزشکاران با برگزاری تمرینات انفرادی آمادگی شان را در سطح قابل قبول نگه دارند. دو شب پیش با مربی ژاپن صحبت می کردم، آنها هم مثل ما وضعیتشان بلاتکلیف است و تمریناتشان به ناچار تعطیل شده است. او اعلام نمود جای مناسبی برای تمرین در یکی از کشورها پیدا نماییم تا کاراته کاهای ایران و ژاپن با هم تمرین مشترک داشته باشند.
روحانی با اشاره به اینکه سوچی روسیه تنها فضای مساعد برای برگزاری تمرینات است، اظهار داشت: اما ازدیاد نفرات در آنجا هم با مخالفت روسیه مواجه می شود. شاید بتوان گفت فقط المپیکی ها آنجا تمرین می کنند. شرایط به شکلی است که نمی توان هیچ تصمیم خاصی گرفت و باید منتظر بمانیم.

وی ادامه داد: با برادرم (سرمربی روسیه) هم صحبت کردم تا اگر بشود تیم ملی را برای اردو به روسیه ببریم که این مورد بستگی به شرایط میزبان و موافقت آنها دارد. الان شرایط بدی داریم، فعلا اردوها تعطیل شده و باید ببینیم تکلیف المپیک چه می شود. همه چیز به تصمیم IOC بستگی دارد. به سادگی نمی توانند حکم به لغو المپیک بدهند چون که هزینه های زیادی از جانب میزبان، فدراسیون های جهانی و یا کشورهای مختلف برای حضور در المپیک صورت گرفته اما از طرفی هم انتشار کرونا وضعیت را خطرناک کرده است.
روحانی اضافه کرد: احیانا نخستین مسابقه در مراکش است که بهمن یا اسفند برگزار می گردد. اگر تا آن زمان شرایط عادی شود بلافاصله اردو را آغاز می نماییم و تمرینات را از سر می گیریم.

مربی تیم ملی کاراته در پاسخ به این سؤال که با عنایت به نخستین حضور رشته کاراته در المپیک و احتمال تصمیم به لغو ادامه حضور این رشته در المپیک پاریس، اظهار داشت: بر روی کاراته هزینه زیادی در جهان شده و اینطور نیست که بخواهند راحت کاراته را از المپیک کنار بگذارند. بطور قطع اینطور نخواهد شد. فکر می کنم تا ۲۰ روز دیگر تکلیف المپیک مشخص شود و باید ببینیم چه راهکاری برای آن اندیشیده خواهد شد.
منبع:

1399/04/29
23:27:38
5.0 / 5
1652
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد