دفاع شخصی
در مراسم پایانی مسابقات امارات؛

اهدا جایزه بهترین های کاراته دنیا

اهدا جایزه بهترین های کاراته دنیا

به گزارش دفاع شخصی فدراسیون جهانی کاراته با برگزاری مراسمی جایزه بهترین کاراته کاهای دو سال گذشته را در حاشیه روز پایانی رقابتهای کاراته فجیره اهدا کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، اولین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته در سال ۲۰۲۱ که از جمعه ۲۹ بهمن ماه به میزبانی امارات در شهر فجیره شروع شده بود، شب گذشته با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. قبل از شروع این مسابقات ۱۵ کاراته کای ایرانی هم برای حضور در این مسابقات ثبت نام کرده بودند، که شرایط سفر آنها به امارات فراهم نشد.
اما در حاشیه روز پایانی این مسابقات فدراسیون جهانی کاراته مراسم اهدای جوایز برندگان بزرگ جدید جهان ( Grand Winners) را برگزار کرد. به علت شرایط پاندمی کرونا، اغلب رقابتهای کاراته در دو سال گذشته در شرایط خاص برگزار شد و بنابراین WKF برخلاف سال های گذشته، بهترین های دنیا در اوزان مختلف را برای سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برگزید که ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- کیلوگرم، تنها نماینده ایرانی حاضر در این جمع بود.
بهترینهای دنیا جایزه و دیپلمی را در این مراسم دریافت نمودند. ضمن این که «بهترین بهترین ها» حق پوشیدن لباس کاراته یا همان «کاراته گی» ویژه با گلدوزی طلایی روی شانه را در تمام رویدادهای لیگ برتر «کاراته وان» در فصل جاری به دست آوردند. در این مراسم ذبیح الله پورشیب بعنوان تنها ایرانی حاضر در میان بهترین های دنیا غیبت داشت.
«ساندرا سانچز» و «دامین کوانترو» هر دو از اسپانیا بعنوان بهترین های دنیا در کاتای زنان و مردان، «سراپ اوزچلیک» از ترکیه در وزن ۵۰- کیلوگرم، «آنژلیکا ترلیوگا» از اوکراین در وزن ۵۵- کیلوگرم، «مروه کوبان» از ترکیه در وزن ۶۱- کیلوگرم، «فریال عبدالعزیز» از مصر در وزن ۶۸- کیلوگرم و «ملتم هوکااوغلو» از ترکیه در وزن ۶۸+ کیلوگرم زنان، «آنجلو کرسنزو» از ایتالیا در وزن ۶۰- کیلوگرم، «علی الساوی» از مصر در وزن ۶۷- کیلوگرم، «لوئیجی بوسا» از ایتالیا در وزن ۷۵- کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- کیلوگرم و «ارانیکا گوگیتا» از گرجستان در وزن ۸۴+ کیلوگرم مردان بعنوان بهترین های دنیا انتخاب شدند.

1400/12/03
21:12:45
5.0 / 5
614
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد