دفاع شخصی
روحانی :

کاراته زنجان پشت آمارهای جعلی درجا می زند

کاراته زنجان پشت آمارهای جعلی درجا می زند

به گزارش دفاع شخصی مربی تیم ملی کاراته ایران با اشاره به وضعیت این رشته اظهار داشت: مسئولان هیات کاراته زنجان بدون توجه به پتانسیل موجود با انتشار آمارهای خلاف واقع فرار رو به جلو داشته و در حقیقت درجا می زند.حسن روحانی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: کاراته زنجان روزگاری از قطب های کاراته ایران بوده، ولی در ۷ سال قبل چیزی برای ارائه نداشته و در حقیقت با طی دوران افول خود درجا می زند. مسئولان هیأت استان آماری منتشر می کنند که واقعیت ندارد و جز عضویت یک کاراته کا در تیم ملی نوجوانان چیز خاصی برای ارائه ندارند.
وی اضافه کرد: سهندی بعنوان رییس هیأت استان زحمات زیادی متحمل می شود، ولی همکاران او بدون توجه به پتانسیل موجود کار خاصی انجام نداده اند. به هیچ عنوان بحث شخصی ندارم ولی لطفاً آقایان با سند ثابت کنند که ۷۰ کاراته کا چگونه، کجا و چه زمانی به اردوهای تیم ملی دعوت شده اند.
مربی تیم ملی کاراته با اعلان اینکه هیچ حمایتی از طرف مسئولان صورت نمی گیرد، گفت: مدتی قبل قصد داشتم در یک دوره پیشرفته مربیگری در فرانسه شرکت کنم که به سبب بی توجهی مسئولان هیأت، اداره کل و حتی شهرداری حضور در این دوره را از دست دادم. این مساله در وضعیت کلی برای کاراته استان وجود دارد و با سیاست هایی اتخاذ شده این رشته در استان زنجان وضعیت خوبی ندارد.
روحانی افزود: وظیفه یک هیأت ورزشی در استان برنامه ریزی برای ارتقا رشته مطبوع، قهرمان پروری و آموزش مربیان و داوران است، لطفاً آقایان بجای فراکنی بگویند در طول این مدت چه کاری انجام داده اند. به اداره کل ورزش و استان هشدار می دهم در صورت ادامه بی توجهی، کاراته در استان زنجان از بین خواهد رفت.
وی درباب زمان شروع اردوی تیم ملی هم اظهار داشت: جمعه هفته جاری با دعوت از نفرات برتر قهرمانی کشور و نفرات اصلی قهرمانی جهان و آسیا، در مجموع شش نفر در هر وزن اردوی تیم ملی را شروع خواهیم کرد و پس از چند روز تمرین که بیشتر ارزیابی کمی و کیفی کاراته کاها خواهد بود، به حاضرین در اردو برنامه خواهیم داد و در نهایت ۱۵ فروردین ماه اردوهای منظم جهت شرکت در رویدادهای مهم پیش رو شروع می شود.


منبع:

1400/12/06
13:09:07
5.0 / 5
562
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد