دفاع شخصی
سرمربی ارمنستان:

حضور کشتی گیران نامدار ایرانی به جام تختی رونق بیشتری داد

حضور کشتی گیران نامدار ایرانی به جام تختی رونق بیشتری داد

به گزارش دفاع شخصی خوزستان سرمربی تیم کشتی فرنگی ارمنستان اظهار داشت: مسابقات جام تختی یکی از معتبرترین رویدادهای بین المللی از نگاه اتحادیه جهانی است که حضور کشتی گیران نامدار ایرانی به این رقابت ها رونق بیشتری داد.


ادوارد ساهاکیان بعد از آخر رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: مسابقات در سطح بسیار خوبی برگزار شد اما نفرات ما به جز دو سه وزن، در حد انتظار ظاهر نشدند و معتقدم برای کسب نتایج بهتر باید بیشتر تلاش نماییم.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه مسابقات جام تختی فرصتی مناسبی برای کشتی ارمنستان ایجاد کرد، اظهار داشت: این فرصت مهیا شد تا با مرتفع ساختن نقاط ضعف خود، در رقابت های اروپایی بتوانیم قدرتمند ظاهر شویم.
سرمربی تیم کشتی فرنگی ارمنستان ضمن اشاره به عملکرد نه چندان خوب برخی ورزشکاران تیمش، اظهار داشت: متاسفانه بعضی از کشتی گیران ما عملکرد ضعیفی به نمایش گذاشتند و اگر دقت می کردند، می توانستیم نتایج بهتری کسب نماییم.
وی بیان نمود: چهره های خوب و مطرحی در جام تختی حضور داشتند و این مسابقات یکی از معتبرترین رویدادهای بین المللی از نگاه اتحادیه جهانی است که حضور کشتی گیران نامدار ایرانی به این رقابت ها رونق بیشتری داد. حضور کشتی گیران خیلی خوب در تیم های ایران و ارمنستان سبب زیباتر شدن مسابقات شد و ما تلاش کردیم کشتی های خوبی بگیریم و سطح آمادگی نفرات خویش را امتحان نماییم و خوشبختانه در یکی دو وزن با کسب مدال، عملکرد خوبی به نمایش گذاشتیم.

سرمربی تیم کشتی فرنگی ارمنستان ضمن اشاره به نایب قهرمانی ورزشکار این تیم در وزن ۱۳۰ کیلوگرم، افزود: کشتی گیر ما نمایش بسیار خوبی داشت و در حضور نمایندگان ایران به مدال نقره رسید.
منبع:

1400/12/07
21:11:35
5.0 / 5
460
تگها: تیم , رقابت , ورزش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد