دفاع شخصی

مبارزه ۵ بوکسور نوجوان ایران در روز سوم قهرمانی آسیا

مبارزه ۵ بوکسور نوجوان ایران در روز سوم قهرمانی آسیا

روز سوم رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، فردا با مبارزه 5 بوکسور ایران ادامه خواهد یافت.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، روز سوم رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، فردا (جمعه - ۱۳ اسفند) در شهر "امان" کشور اردن برگزار می شود و پنج نماینده بوکس ایران در بخش نوجوانان به روی رینگ می روند.

سیدعلی اکبر میراحمدی نماینده وزن ۶۳ کیلوگرم کشورمان با "دالانتای تنگیز" از مغولستان پیکار خواهدنمود. نماینده بوکس ایران در صورت برتری در این مبارزه با برنده دیدارهای ازبکستان – لبنان و تاجیکستان مبارزه خواهدنمود.
در رقابت های وزن ۶۶ کیلوگرم، علیرضا موسوی در اولین مرحله با "فوتانت آیامرام" از تایلند مبارزه می کند و در صورت برتری به مصاف بوکسور اردنی خواهد رفت.
امیر محمد خزائی در رقابت های وزن ۷۰ کیلوگرم با "جسکون" از هند مبارزه خواهدنمود و در صورت پیروزی حریف برنده دیداراردن و قرقیزستان خواهد شد.
سام استکی بوکسور وزن ۸۰ کیلوگرم به مصاف "راخمونجون قدیروف" از ازبکستان خواهد رفت. نماینده کشورمان در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدارهای عراق – قزاقستان با تاجیکستان خواهد رفت.
همین طور در وزن ۸۰+ کیلوگرم، امیر اسماعیلی با "ازودبکالیف" از ازبکستان مبارزه می کند و در صورت برتری حریف برنده دیدار نمایندگان قرقیزستان و هند خواهد شد.
ملی پوشان بوکس کشورمان با ۷ نماینده در بخش نوجوانان و ۶ بوکسور در بخش جوانان در این رقابت ها حضور دارند.

رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از ۱۱ لغایت ۲۳ اسفندماه در اردن برگزار می شود.1400/12/13
21:22:47
5.0 / 5
412
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد