دفاع شخصی

رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو انجام شد

رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو انجام شد

دفاع شخصی: رقابت های ووشو درون اردویی تیم های ملی در اوزان مختلف در دو بخش آقایان و بانوان اجرا شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، مسابقات درون اردویی تیم های ملی ووشو آقایان و بانوان بمنظور معرفی نفرات اعزامی به بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو امروز (شنبه ۱۴ اسفند) در اوزان مختلف انجام شد.

در بخش بانوان و در وزن ۶۰- کیلوگرم شهربانو منصوریان مقابل خواهرش سهیلا منصوریان پیروز شد و در ۵۲- کیلوگرم الهه منصوریان برابر آرزو سلیمی به برتری رسید. بنا بر اعلام کادر فنی، در این دو وزن ووشوکاران سه بار با هم مسابقه خواهند داد و ورزشکاری که دو بار پیروز شود، صاحب پیراهن تیم ملی در بازی های آسیایی خواهد شد.

در بخش مردان که مسابقات بصورت حذفی بود، در وزن ۵۶- کیلوگرم حسام محمدزاده، ابراهیم نادری را شکست داد و مهدی کرمانی برابر نجم الدین علیمرادی به برتری دست یافت. بر این اساس محمدزاده و کرمانی در اردو باقی ماندند.

در وزن ۶۵- کیلوگرم عرفان آهنگریان مقابل محمد فرهادی پیروز شد و رضا عبداللهی از سد محمد فرهادی گذشت. در این وزن سه ورزشکار حضور داشتند که آهنگریان و عبداللهی تا انتخابی بعدی در اردوی تیم ملی باقی ماندند.

در وزن ۶۰- کیلوگرم هادی روزافزای و سعید جاوید رقابت کردند که جاوید پیروز شد. همین طور مبارزه امیرمحمد محسن پور و شجاع پناهی با برتری پناهی به پایان رسید تا بدین ترتیب پناهی و جاوید در اردو باقی بمانند.

در وزن ۷۰- کیلوگرم محسن محمد سیفی مقابل کیانوش شیری به برتری رسید و محمدمهدی رضایی مقابل کیانوش شیری برنده شد. در این وزن نیز سه نفر بودند که سیفی و رضایی تا اردوی بعدی در اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت.

در وزن ۷۵- کیلوگرم علی خورشیدی مقابل جعفر شیرزاد پیروز شد و حمیدرضا سهندی از سد یوسف صبری گذشت. در این وزن سهندی و خورشیدی در اردو ماندند.

همین طور در مسابقات انتخابی تیم ملی دانشجویان بمنظور شرکت در بازی های یونیورسیاد ۲۰۲۲ در چین و در وزن ۶۰- کیلوگرم مردان عیسی آرسیون مقابل مهدی اکبری مقدم پیروز شد و در وزن ۸۰- کیلوگرم سعید آشوری در جدال با امیر یادگاران به برتری دست یافت.

در بخش دختران نیز در ۶۰- کیلوگرم مهنا رحیمی، تارا پورحسن را شکست داد و در وزن ۵۲- کیلوگرم الهه محمودی در دور اول فاطمه شکوفان را شکست داد و در دور بعدی مقابل حنانه رستمی پیروز شد.


منبع:

1400/12/16
20:36:45
5.0 / 5
494
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد