دفاع شخصی

قطعی شدن چهارمین برنز بوکسورهای جوان ایرانی در آسیا

قطعی شدن چهارمین برنز بوکسورهای جوان ایرانی در آسیا

به گزارش دفاع شخصی در انتها ششمین روز رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، چهارمین مدال برنز نمایندگان ایران حتمی شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در انتها ششمین روز رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا که امروز (دوشنبه، ۱۶ اسفند ۱۴۰۰) برگزار شد، با صعود نیما بیگی به مرحله نیمه نهایی وزن ۵۴ کیلوگرم چهار مدال برنز ایران در این مسابقات حتمی شد.

در رقابت های امرو، پنج نماینده بوکس جوانان ایران به روی رینگ رفتند و نیما بیگی نماینده وزن ۵۴ کیلوگرم کشورمان با شکست "شباب عبدالله" از کویت ضمن صعود به مرحله نیمه نهایی مدال برنز خویش را قطعی کرد. او برای حضور در دیدار نهایی به مصاف "الجای مابلین پامیسا" از فیلیپین خواهد رفت.

بیگی قبل از حضور در دیدار یک چهارم نهایی موفق به شکست "کوزای السود" از فلسطین شده بود.

در سایر رقابت های امروز، علی اصغر افشاری در مرحله یک چهارم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم مغلوب "بختیاران آرابایف" از قزاقستان شد و از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.

امیر عباس کبودوند بوکسور وزن ۶۰ کیلوگرم کشورمان مقابل "سخراب امینوف" از ازبکستان شکست خورد و در مرحله یک چهارم نهایی وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، محمد پارسی در مقابل " ونشاج" از هند مغلوب شد.

همینطور سینا مرتضوی هم در مرحله یک چهارم نهایی با شکست مقابل "اسلم ستوف" از قزاقستان از راهیابی به دیدار نیمه نهایی بازماند.

پیش از این علیرضا موسوی، سید علی اکبر میراحمدی و ابوالفضل دانا هم با صعود به مرحله نیمه نهایی مدال برنزشان را قطعی کرده بودند.

هدایت تیم های ملی نوجوانان و جوانان بوکس ایران برعهده رضا مهدی پور بعنوان سرمربی و مرتضی سپهوندی، مهدی طلوتی و محمد مهدی پور بعنوان مربی است. مهدی شفیعی هم در این مسابقات سرپرستی تیم کشورمان را عهده دار است.
1400/12/17
21:28:23
5.0 / 5
702
تگها: تیم , رقابت , شكست
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد