دفاع شخصی
تكواندو بین المللی جام فجر؛

عملکرد تکواندوکاران زیر ذره بین سرمربی تیم ملی

عملکرد تکواندوکاران زیر ذره بین سرمربی تیم ملی

به گزارش دفاع شخصی فریبرز عسگری اظهار داشت: بالاترین تکواندوکاران رویدادهای بین المللی تهران شانس بالایی برای حضور در اردوی تیم ملی دارند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، روزهای پایانی اسفندماه، تهران میزبان چهار رویداد بین المللی در رشته تکواندو است. رقابتهایی که به لحاظ کمی و کیفی متفاوت با چند دوره گذشته برگزار می گردد و با استقبال خوبی از طرف قهرمانان جهان و المپیک روبه رو شده است. در این بین تکواندوکاران داخلی با انگیزه بالایی به دیدار رقبای خود می روند.
سرمربی تیم ملی تکواندو در این مورد به خبرنگار مهر اظهار داشت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و پایین آمدن شانس ورزشکاران جهت شرکت در تورنمنت های بین المللی، حضور تکواندوکاران کشورمان در ۴ رویداد بین المللی تهران حائز اهمیت می باشد و باتوجه به پوست اندازی در تیم ملی تکواندو تا اینجا بازیکنان جوان محک خوبی در این رقابت ها خوردند.
عسکری افزود: تیم های مختلف جهان از رویدادهای بین المللی تهران استقبال بسیار خوبی شد و مطمئناً در جام ریاست فدراسیون جهانی استقبال از این رقابت ها نسبت به مسابقات روزهای پیشین بیشتر هم خواهد شد. بطور قطع با حضور کشورهایی مانند ترکیه، تایلند و ازبکستان در جام ریاست فدراسیون جهانی رویدادهای خوبی در بخش آقایان انجام خواهد شد.
وی درباره احتمال حضور سکونشینان رویدادهای بین المللی تهران در اردوی تیم ملی تکواندو، اظهار نمود: بدون شک عملکرد هوگوپوشان ایرانی را در هر وزن مورد بررسی قرار می دهیم و بطور قطع بعد از بررسی بالاترین ها به اردوی تیم ملی تکواندو دعوت خواهند شد.
سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که ارتقای جایگاه رقابت های بین المللی تهران به G۲، عنوان کرد: بطور قطع افزایش امتیازات از ۱۰ به ۲۰ امتیاز در این رویدادها به نفع بازیکنان ایران است چونکه قبلاً باید تکواندوکاران در رقابت های بیشتری شرکت می کردند تا امتیاز خودرا ارتقا دهند ولی حالا می توانند با شرکت در این رقابت ها امتیازاتشان را در رنکینگ جهانی بالا برند.
عسکری در مورد عملکرد میرهاشم حسینی با وجود تغییر وزن، اظهار نمود: حسینی در بدترین روز زندگی ورزشی اش بهترین عملکرد را از خود نشان داد و با وجود این که بواسطه ابتلاء به ویروس کرونا در تمرینات تیم ملی شرکت زیادی نداشت؛ اما بسیار عالی عمل کرد. حسینی دارای پتانسیل بالایی است و می تواند همچنان در اوج بدرخشد.


منبع:

1400/12/21
12:17:22
5.0 / 5
740
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد