دفاع شخصی
كار ترجمه هم انجام نشده؛

ارسال بخشنامه انتخابات کمیته المپیک به IOC تا قبل از اختتام سال

ارسال بخشنامه انتخابات کمیته المپیک به IOC تا قبل از اختتام سال

دفاع شخصی: بگفته دبیرکل کمیته ملی المپیک، تلاش این کمیته ترجمه و ارسال بخشنامه انتخابات کمیته به کمیته بین المللی المپیک (IOC) تا قبل از اختتام سال است.کیکاوس سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تصویب بخشنامه انتخابات کمیته ملی المپیک در مجمع عمومی این کمیته که دوشنبه گذشته برگزار شد، اظهار داشت: این بخشنامه ملاک برگزاری انتخابات کمیته است البته بعد مصوبات لازم برای اجرائی شدن را گرفت که البته هنوز فرآیند های لازم برای آن طی نشده است.
وی با یادآوری این که بخشنامه انتخاباتی قبل از مجمع توسط اعضای هیات اجرائی تصویب شده بود، اشاره کرد: این بخشنامه باید مصوبه کمیته بین المللی المپیک را هم بگیرد. به همین دلیل بخشنامه موردنظر باید ترجمه شود که هنوز این کار انجام نشده است. البته روز گذشته اقدامات لازم برای ترجمه بخشنامه اجرائی شروع شد.
سعیدی اشاره کرد: بمحض اختتام ترجمه، بخشنامه اجرائی را برای کمیته بین المللی المپیک ارسال می نماییم. تلاش مان بر این است تا قبل از اختتام سال این اقدام صورت گیرد تا بتوانیم پیگیری های لازم برای گرفتن مصوبه آنرا زودتر به سرانجام برسانیم.
دبیرکل کمیته ملی المپیک با اشاره به این که انتخابات این کمیته تا پس از بازی های آسیایی به تعویق افتاده است، اشاره کرد: لزوم انجام اقدامات لازم برای برگزاری بموقع انتخابات مصوب شدن نهایی بخشنامه است. بنا بر این تلاش می نماییم طی روزهای آتی اقدام لازم برای ارسال به IOC به سرانجام برسد تا با در نظر گرفتن حداکثر زمان لازم برای تصویب، بتوانیم بموقع وارد فرآیند انتخابات شویم.
وی همین طور در مورد تخصیص بودجه به فدراسیون های ورزشی اظهار داشت: تلاش مان این است یک مرحله تخصیص ویژه اسفندماه به فدراسیون ها داشته باشیم اما هنوز اعتبار لازم برای آنرا دریافت نکرده ایم. در حقیقت تخصیص این مرحله منوط به تامین اعتبار است که هنوز انجام نشده است.


منبع:

1400/12/22
20:15:08
5.0 / 5
457
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد