دفاع شخصی

تقدیر ساعی از پولادگر در خانه تکواندو

تقدیر ساعی از پولادگر در خانه تکواندو

طی مراسمی در حاشیه برگزاری روز پایانی رقابتهای جام ریاست فدراسیون جهانی از رییس پیشین فدراسیون تکواندو تقدیر گردید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، این مراسم با حضور سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و نایب رییس اتحادیه تکواندو آسیا، هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو، مهمانان خارجی، پیشکسوتان و قهرمانان تکواندو حضور پیدا داشتند که ساعی ضمن خوش آمدگی به حاضرین و ارائه گزارشی از روند برگزاری این دوره از مسابقات عنوان داشت: آقای پولادگر به خانه خود خوش آمدید، چونکه تکواندو خدمات باارزش شما را فراموش نخواهد کرد. با تمام ظرفیت ها تلاش می نماییم تکواندو ایران به اهداف خود برسد و بطور قطع با حمایت همه جانبه وزارت ورزش و جوانان و مسئولان، پرچم پرافتخار کشورمان را به اهتزاز دربیاوریم.
در ادامه این مراسم سید محمد پولادگر معاون وزارت ورزش و جوانان طی سخنانی بیان داشت: به همه ورزشکاران، مربیان و سرپرستان حاضر در این مسابقات خصوصاً ماهر مقابله ناظر فدراسیون جهانی مانند و حاذم نعمات رییس فدراسیون کشور اردن خیرمقدم بگویم. به همه عزیزان و دست اندرکاران خسته نباشید می گویم و خوشحالم که مثل همیشه این رویدادها با شکوه و با عظمت اجرا شد. فرصت خوبی بود تا ورزشکاران به ارتقای تجربیات فنی شأن بپردازند. از همه تشکر می کنم و آرزوی موفقیت برای همه ورزشکاران در رویدادهای پیش رو دارم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: آنچه برای تکواندو ایران کسب شده است و موفقیت هایی که در عرصه های مختلف مانند جمهوری اسلامی ایران به دست آمده است نسبت به سایر کشورها کمتر دیده شده است. کشورهای دیگر درباره موفقیت های ورزش ایران خصوصاً تکواندو اشراف کامل دارند که البته جلوه و عظمت آن بواسطه همدلی و وفاق بوده است. باید توجه داشت هر جا که لطمه خوردیم منیت ها و چشم پوشی از منافع ملی در الویت بوده است. امیدوار هستم مرام و معرفت هدف اصلی مان باشد و همراه یکدیگر سوی موفقیت های پیش رو برای هدف اصلی جامعه تکواندو حرکت نماییم.
در اختتام این مراسم از طرف فدراسیون تکواندو با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از زحمات سید محمد پولادگر در طول سال ها ریاست فدراسیون تکواندو تقدیر و تشکر بعمل آمد. ضمن این که هدایایی به رسم یاد بود به «کی سوک لی» رییس اتحادیه آسیا، «شین چال کانگ» استاد بزرگ تکواندو و محمد اسماعیل آذرپاد پدر تکواندو ایران اهدا گردید. همین طور رییس اتحادیه آسیا، تندیسی به نمایندگی از دکتر «چو» رییس فدراسیون جهانی اهدا و از زحمات وی تقدیر گردید. هدایایی هم از طرف استاد «کانگ» به نمایندگی از کوکی وان به رییس فدراسیون تکواندو و سید محمد پولادکر معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش اهدا گردید.

1400/12/22
22:43:50
5.0 / 5
515
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد