دفاع شخصی
رئیس مركز آموزش جهانی تكواندو:

تکواندو ایران با ساعی روزهای خوبی را پیش رو دارد

تکواندو ایران با ساعی روزهای خوبی را پیش رو دارد

به گزارش دفاع شخصی هیئت اعزامی مرکز آموزش فدراسیون جهانی ضمن بازدید از فدراسیون تکواندو با مسؤلان فدراسیون کشورمان ملاقات و گفتگو کردند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، تهران از فردا میزبان یک دوره بین المللی آموزش داوری در رشته تکواندو و در بخش «هانمادانگ» با حضور ۷۹ شرکت کننده می باشد. در حاشیه این دوره مقرر است تفاهمنامه تأسیس مرکز آموزش فدراسیون جهانی در ایران امضا شود.
بر همین اساس هیئت اعزامی مرکز آموزش فدراسیون جهانی متشکل از «یون یونگ سوگ» رئیس و «کو کوانک هون» مدیر مرکز آموزش جهانی به همراه «اوم جی یونگ، هوانگ بو سئون و کیم یونگ ان» که به تهران سفر کرده اند، بامداد امروز با حضور در محل فدراسیون با هادی ساعی رئیس و مسعود لشگری سرپرست دبیری فدراسیون ملاقات و گفتگو کرده اند.
در ابتدای این جلسه هادی ساعی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان کره ای و ابراز خرسندی از میزبانی یک دوره بین المللی اظهار داشت: تکواندو ایران سابقه درخشانی در سطح جهان دارد و با عنایت به پتانسیل و امکانات موجود در دو بخش سخت افزاری و نیروی انسانی می تواند با همکاری کوکی وان گام های مؤثری در جهت رشد و ارتقا تکواندو در منطقه بردارد.
«یون یونگ سوگ» رئیس مرکز آموزش کوکی وان هم با اشاره به اینکه اطلاعات بالایی از فرهنگ غنی ایران و علاقمندی به تکواندو در این کشور دارد، خاطرنشان ساخت: سالهاست در تکواندو جهان با مسئولیت های مختلفی حضور داشته ام و از هادی ساعی مبارزات بیاد ماندنی و مدال های با ارزشی را در ذهن دارم. کوکی وان همیشه ارتباط خوبی با تکواندو ایران داشته و مطمئن هستم با مدیریت وی می توانیم این ارتباط را گسترش داده و برای تکواندو منطقه و حتی جهان به کمک ایران کارهای بزرگی انجام دهیم.
وی ضمن اشاره به گسترش ارتباط مرکز آموزش جهانی با تکواندو ایران عنوان کرد: با امضا تفاهمنامه می توانیم از توانمندیهای ایران در بخش های مختلف در جهت گسترش تکواندو در جهان استفاده نماییم. با عنایت به امکانات خیلی خوب فدراسیون تکواندو، ایران قابلیت تبدیل شدن به یک پایگاه قدرتمند برای ما در راه بالا بردن دانش فنی تکواندوکاران کشورهای مختلف را دارد.
«یون یونگ سوگ» در انتهای سخنان خود اظهار داشت: هادی ساعی بعنوان یکی از قهرمانان بزرگ دنیا در کره جنوبی و در میان تکواندوکاران محبوبیت بالایی دارد. ساعی بر خلاف خیلی از قهرمانان تکواندو پس از آخر دوران قهرمانی وارد کارهای اجرایی و مدیریتی شده و برای ما جای شادمانی است که یک قهرمان بزرگ دنیا مسئولیت تکواندو ایران، بعنوان یکی از قدرتهای تکواندو جهان را برعهده گرفته و برای وی در این مسئولیت مهم و بزرگ آرزوی موفقیت داریم.
رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان در انتها این جلسه با تشکر از حضور هیئت کره ای در فدراسیون تکواندو، ضمن عرضه گزارشی از شرایط تکواندو ایران و تعداد هنرجویان سازماندهی شده این رشته عنوان داشت که برنامه هایی گوناگونی برای توسعه هر چه بیشتر تکواندو در ایران و حتی استعدادیابی در روستاها داریم.
در آخر این جلسه «یون یونگ سوگ» به مناسبت پنجاهمین سالگرد تأسیس کوکی وان هدیه را به هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان اهدا نمود.


منبع:

1401/01/12
13:29:46
5.0 / 5
602
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد