دفاع شخصی

شروع به کار رسمی مرکز آموزش جهانی تکواندو در تهران

شروع به کار رسمی مرکز آموزش جهانی تکواندو در تهران

با انعقاد تفاهمنامه بین هادی ساعی و مدیر مرکز آموزش فدراسیون جهانی، ایران بعنوان نخستین مرکز رسمی آموزش در دنیا کار خویش را شروع کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مسؤلان مرکز آموزش جهانی تکواندو بامداد امروز چهارشنبه دهم فروردین ماه با حضور در فدراسیون تکواندو مذاکرات نهایی در مورد افتتاح مرکز آموزش جهانی در تهران را با هادی ساعی رئیس و مسعود لشگری سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو انجام داده و در نهایت تفاهمنامه فوق به امضا طرفین رسید تا ایران بعنوان اولین کشور در دنیا، بعد از کشور کره جنوبی بعنوان مرکز آموزش جهانی انتخاب و کار خویش را رسماً آغاز کند.
پس از انعقاد این تفاهمنامه هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو با ابراز خرسندی از این اتفاق مهم و بزرگ اظهار داشت: ایران پیش از این بعنوان مرکز جهانی تکواندو انتخاب شده و سال ها در این بخش فعالیت می کند. این تفاهمنامه سبب شد تا شکل کار کامل شده و بتوانیم خدمات متنوعی را به تکواندوکاران سراسر دنیا عرضه دهیم.
وی اضافه کرد: هدف ما این است که تکواندو را بشکلی عرضه دهیم که برای همه خانواده این رشته ورزشی در دسترس باشد. به جهت اینکه بتوانیم تکواندو را گسترش دهیم باید مسیری را برویم که تکواندو را ارزان در دسترس علاقمندان قرار دهیم. ایران بعنوان کشوری که از موقعیت جغرافیایی خوبی در دنیا برخوردار است، می تواند این هدف را محقق کند و تکواندوکاران از کشورهای مختلف این امکان را دارند که با کمترین هزینه در دوره های آموزشی این مرکز شرکت نمایند.
«یون یونگ سوگ» مدیر مرکز آموزش فدراسیون جهانی هم اظهار داشت: افتتاح این مرکز در تهران با امکاناتی که در فدراسیون ایران دیدم نقطه عطفی در تاریخ «کوکی وان» خواهد بود. ما هم با عقیده هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو ایران که خود دارای کلاس جهانی است، موافقیم چونکه یکی از اهداف تشکیل این مرکز در دسترس بودن تکواندو برای تکواندوکاران کشورهای مختلف است و زیر ساخت های موجود نشان داده است که فدراسیون ایران توانایی برداشتن گام های بزرگ در این راه را دارد.
وی در انتها اظهار نمود: بر طبق این تفاهمنامه هرگونه همکاری که لازم باشد را با فدراسیون ایران خواهیم داشت. هر برنامه ای که طراحی شود با حمایت ما همراه خواهد بود و بهترین مدرسین خویش را اعزام می نماییم تا شاهد برگزاری دوره های با کیفیتی در ایران باشیم.


منبع:

1401/01/15
10:17:38
5.0 / 5
557
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد