دفاع شخصی

تشریح فرآیند انتخابی تیم ملی کاراته مردان

تشریح فرآیند انتخابی تیم ملی کاراته مردان

سرمربی تیم ملی کاراته با تشریح برنامه های تیم ملی از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی در دو مرحله اطلاع داد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سید شهرام هروی در مورد روند انتخاب تیم ملی اظهار داشت: اولین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان ۱۵ فروردین ماه برگزار می گردد. بدین منظور از ۱۴ فروردین اردو شروع می شود تا نفرات سوم مشترک و نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور به صورت دوره ای با یکدیگر رقابت کنند و در نهایت یک کاراته کا در اردو باقی بماند.
وی اضافه کرد: در مرحله دوم مسابقات انتخابی که ۷ و ۸ خرداد ماه برگزار می گردد نفرات تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان و اسیا ۲۰۲۱، نفر اول مسابقات قهرمانی کشور و نفر منتخب مرحله اول انتخابی (در مجموع ۴ کاراته کا) به صورت دوره ای و رفت برگشت با یکدیگر مبارزه می کنند تا در نهایت در هر وزن دو ورزشکار در اردو باقی بماند.
سرمربی تیم ملی کاراته که با روابط عمومی فدراسیون کاراته گفتگو می کرد افزود: رقابت های تمام اوزان طبق برنامه اعلام شده برگزار می گردد و تنها وزن ۷۵- است که مسابقات انتخابی در مرحله دوم ۲۴ خرداد برگزار می گردد.
هروی در بخش پایانی صحبت های خود تصریح کرد: بعد از برگزاری دومین مرحله مسابقات انتخابی، در هر وزن ۲ ورزشکار در اردو باقی می ماند، انتخاب نفرات جهت مسابقات قهرمانی آسیا، بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی «هانگژو» بر مبنای نظم، انضباط و عملکرد ورزشکاران در ابعاد فنی و اخلاقی و انتخابی های برگزار شده در اردو مشخص می شود. البته امکان دارد عملکرد ورزشکاری بگونه ای باشد که با تصمیم کادر فنی به هر سه رویداد مهم پیش رو اعزام شود.


منبع:

1401/01/16
10:06:58
5.0 / 5
420
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد