دفاع شخصی

راهیابی شش کاراته کا به اردوی تیم ملی

راهیابی شش کاراته کا به اردوی تیم ملی

به گزارش دفاع شخصی در انتها اولین مرحله رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته شش کاراته کا جواز حضور در اردوهای تیم ملی را دریافت نمودند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، این رقابتها با حضور نفرات سوم مشترک و نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور دوشنبه ۱۵ فروردین ماه و پس از مراسم افطار در سالن شهید کبکانیان به صورت دوره ای برگزار شد و در نهایت شش کاراته جواز حضور در اردو را کسب کردند.
در این مسابقات که محسن آشوری سرپرست نایب رئیسی و وحید مؤمنی دبیر فدراسیون، علیرضا احسانی عضو کمیته فنی، مازیار فرید خمامی دبیر سازمان تیم های ملی به همراه اعضای کادر فنی نظارت بر مسابقات را برعهده داشتند در نهایت سینا جلیلیان در ۶۰- کیلوگرم، مرتضی نعمتی در وزن ۶۷- کیلوگرم، علیرضا حیدری در وزن ۷۵- کیلوگرم، اسماعیل معتمدی در وزن ۸۴- کیلو گرم و مجید نیکوهمت در وزن ۸۴+ کیلوگرم موفق شدند جواز حضور در اردو را کسب کنند. ضمن این که پوریا اقدسی در وزن ۶۰- با نظر کادر فنی به اردو دعوت شد.
طبق برنامه اعلام شده از جانب کادر فنی مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی ۷ و ۸ خرداد ماه برگزار می گردد نفرات تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا ۲۰۲۱، نفر اول مسابقات قهرمانی کشور و این شش کاراته کا (در مجموع ۴ کاراته کا) به صورت دوره ای و رفت برگشت با یکدیگر مبارزه می کنند تا در نهایت در هر وزن دو ورزشکار در اردو باقی بماند.

1401/01/18
12:22:49
5.0 / 5
785
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد