دفاع شخصی

گزینه سرمربیگری تیم ملی جودو به تهران آمد

گزینه سرمربیگری تیم ملی جودو به تهران آمد

به گزارش دفاع شخصی حسین اوزکان قهرمان المپیک و گزینه سرمربیگری تیم ملی جودو ایران وارد تهران شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو که ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ با دعوت رسمی «سزار هویسز» رئیس فدراسیون جودوی ترکیه راهی این کشور شده بود، بعد از دیدار با همتای خود تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
در مسافرت میراسماعیلی به ترکیه، مذاکره با«حسین اوزکان» قهرمان پرافتخار جودوی این کشور یکی از اتفاقات مهم سفر میراسماعیلی به ترکیه بود و توافقات اولیه با این جودوکار سرشناس ترکیه ای انجام شد تا در صورت توافق نهایی وی هدایت تیم ملی جودو بزرگسالان ایران را برعهده بگیرد.
بنابراین «حسین اوزکان» صبح امروز ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ از راه فرودگاه امام با استقبال هادی کردی دبیر سازمان تیم های ملی وارد تهران شد.
لازم به ذکر است، مسابقات انتخابی تیم ملی جودوی مردان ایران امروز شنبه ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ با حضور حسین اوزکان برگزار می شود.
اوزکان به مدت یک هفته در ایران حضور خواهد داشت و بعد از بررسی شرایط جودوی کشورمان و مطرح کردن شرایط خود، در صورت توافقات نهایی بین طرفین قرارداد وی امضا خواهد شد.
طبق تصمیم مسولان فدراسیون، اوزکان با آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو و سازمان تیم های ملی جلسه خواهد داشت.
لازم به یادآوری است، مدال طلای المپیک سیدنی در سال ۲۰۰۰، مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در سال ۱۹۹۹، مدال طلای مسابقات قهرمانی اروپا در سال ۱۹۹۷، مدال طلای مسابقات قهرمانی بازی های مدیترانه ای در سال ۱۹۹۹ و... از خوش رنگ ترین مدال های اوزکان در دوران قهرمانی است.
اوزکان چند سال سرمربی تیم ملی ترکیه هم بوده است.
منبع:

1401/01/22
16:33:05
5.0 / 5
790
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد