دفاع شخصی
حاج یوسف زاده :

اوزکان گزینه مناسبی برای جودو ایران است

اوزکان گزینه مناسبی برای جودو ایران است

به گزارش دفاع شخصی مدیرفنی تیم ملی جودو اظهار داشت: با وجود تعلیق، جودو ایران، جودوکاران با انگیزه بالا برای حضور در رویدادهای مهم پیش رو همچون بازیهای کشورهای اسلامی تلاش می کنند.محمدرضا حاج یوسف زاده با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر عنوان کرد: رقابتهای انتخابی تیم ملی با حضور همه مدعیان بویژه جوانان با آتیه در سطح کمی و کیفی خوبی برگزار گردید. به جرأت میتوان گفت نمایش چنین مبارزات با کیفیتی برای ما دور از انتظار بود که این مورد هم به واسطه اردوهای قبلی و سه سفر پیش روی تیم ملی در چهار ماه آینده است که انگیزه مضاعفی برای جودوکاران در راه رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی بوجود آورده است.
حاج یوسف زاده اضافه کرد: ۲۰ اردیبهشت ماه تیم ملی به عراق اعزام می شود تا در یک تورنمنت چند جانبه شرکت نماید. در این تورنمنت همان تیم های حاضر در بازی های کشورهای اسلامی حضور دارند و بعد از آن راهی تونس خواهند شد و در ادامه با توافقی که در مسافرت اخیر رئیس فدراسیون به ترکیه صورت گرفت، ۱۰ روز پیش از بازی های کشورهای اسلامی راهی این کشور می شویم تا اردوی مشترکی را با میزبان داشته باشیم.
وی ضمن اشاره به انتخاب مربیان تیم ملی خاطرنشان ساخت: نفراتی جهت کمک به تیم ملی انتخاب شده اند که سابقه حضور در بازی های المپیک، قهرمانی جهان و آسیا را در کارنامه دارند، تحصیل کرده و با تجربه بالا در بخش مربیگری می توانند تیم ملی جودو را به خوبی هدایت کنند.
مدیرفنی تیم ملی اضافه کرد: در رده های سنی پایه که و بانوان اردوهای آماده سازی به صورت منظم درحال پیگیری است. با برگزاری مسابقات انتخابی هم که نفرات خوبی از امیدها و بزرگسالان به اردو راه پیدا کردند. من فکر می کنم اگر وضعیت تعلیق جودو ایران هم مشخص نشود، با این روند می توانیم روزهای خوبی را برای جودو پیش بینی نمود
حاج یوسف زاده در مورد حضور مربی خارجی در ایران اظهار داشت: اگر بتوانیم با «حسین اوزکان» به توافق برسیم و قرارداد همکاری امضا شود، کار بزرگی برای تیم ملی انجام داده ایم. «اوزکان» قهرمان برجسته ای بوده و با شخصیت بارزی که از او سراغ داریم می تواند به تیم ملی کمک شایانی کند. وی با اشاره به اینکه به نتایج این تیم در بازی های کشورهای خیلی امیدوار است، عنوان کرد: همانگونه که در بالا عرض کردم به آینده این تیم خیلی خوشبین هستم. فکر می کنم با برنامه هایی که برای تیم ملی تدوین شده، رسیدن به حداقل دو مدال در این رقابتها دور از دسترس نیست. البته که توان کسب مدال های بیشتر هم وجود دارد و مهم تر آنکه کسب مدال در این دوره از بازی ها انگیزه سایر جودوکاران را بالا خواهد برد. مدیرفنی تیم جودو در انتها اظهار داشت: نفراتی که به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند تا چند ماه پیش در رده جوانان فعالیت می کردند. می خواهم بگویم فدراسیون با برنامه ریزی دقیق، برگزاری مسابقات کشوری، جایزه بزرگ و تدارک اردوی خارجی به بهترین شکل مدیریت زمان را در دستور کار قرار داده است. تیم ملی شرایط سنی خوبی دارد و با تمهیدات فدراسیون آینده خوبی در انتظار جودو ایران است.


منبع:

1401/01/23
21:54:00
5.0 / 5
864
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد