دفاع شخصی

شروع اردوی تیم های ملی ووشو برای حضور در بازی های آسیایی

شروع اردوی تیم های ملی ووشو برای حضور در بازی های آسیایی

دفاع شخصی: اردوی تیم های ملی ووشو در سال 1401 برای حضور در بازی های آسیایی شروع شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، اردوی تیم های ملی ووشو در دو بخش ساندا و تالو زنان و مردان جهت حضور پرقدرت در بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو از بامداد امروز (شنبه) ۲۰ فرودین ماه بصورت متمرکز در آکادمی ملی ووشو شروع شده است.
در وزن ۵۶- کیلوگرم حسام محمدزاده و مهدی کرمانی، در وزن ۶۰- شجاع پناهی و سعید جاوید، در وزن ۶۵- کیلوگرم عرفان آهنگریان و رضا عبداللهی، در وزن ۷۰- کیلوگرم محسن محمدسیفی و محمد مهدی رضایی و در وزن ۷۵- کیلوگرم علی خورشیدی و حمیدرضا سهندی در اردوی تیم ساندای پسران حضور دارند. تمرینات این تیم زیر نظر علی دهقان و امیر اوجاقی، مربیان تیم ملی درحال پیگیری است.
در بخش بانوان و در وزن ۶۰- کیلوگرم نیز شهربانو منصوریان و سهیلا منصوریان و در وزن ۵۲- کیلوگرم الهه منصوریان و آرزو سلیمی زیر نظر راضیه طهماسبی (سرمربی) و فریناز نذیری (مربی) در اردوی تیم ملی حضور دارند.
تمرینات تیم تالوی مردان با هدایت فرشاد عربی و با حضور محمدعلی مجیری، سامان احمدی، طاها بدیعی، سیدمحمد حسینی، شاهین بنی طالبی و مصطفی حسن زاده درحال برگزاری است. همین طور تیم تالوی زنان نیز با حضور فاطمه حیدری، حانیه رجبی و زهرا کیانی و زیر نظر محبوبه کریمی تمرینات خودرا دنبال می کند.


منبع:

1401/01/24
13:28:52
5.0 / 5
753
تگها: تیم , فدراسیون
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد