دفاع شخصی
عسگری :

مشخص نشدن تكلیف اردوی تیم ملی تكواندو نگران كننده است

مشخص نشدن تكلیف اردوی تیم ملی تكواندو نگران كننده است

به گزارش دفاع شخصی فریبرز عسگری اظهار داشت: ملی پوشان المپیكی باید در اردوها تحت نظارت باشند و تمرینات آماده سازی خودرا با رعایت فاصله ایمنی آغاز كنند.فریبرز عسکری با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اضافه کرد: قرار بر این بود که در تاریخ ۱۷ خردادماه اردوها را آغاز نماییم ولی تا امروز شنبه هیچ خبر یا مجوزی برای آغاز اردوها صادر نشده و این موضع به خودی خود جای نگرانی زیادی دارد.
وی افزود: این درست که تمرینات انفرادی را به دقت و روزانه دو نوبت تحت نظر داریم، ولی هیچ چیز جای تمرینات اردویی را نخواهد گرفت. تکواندوکاران باید در اردو و تحت نظر کادر فنی برنامه های آماده سازی را پیگیری کنند.
سرمربی تیم ملی اضافه کرد: اگر المپیک و مدال تکواندو برای وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مهم می باشد، درخواست دارم به ما کمک کنند تا اردوها را آغاز نماییم. تکواندوکاران در اردو شرایط بهتری خواهند داشت، آغاز اردوها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهد بود.
عسکری افزود: قرار نیست ما حتما در اردوها مبارزه نماییم، می توان با رعایت فاصله گذاری مناسب، برنامه های بدنسازی را آغاز نماییم و اینکه تکواندوکاران در اردو باشند، امن تر هستند تا در شهرستانهای خود باشند. بویژه که هنوز برخی مناطق در وضعیت قرمز بسر می برند.
وی در آخر با آرزوی سلامتی برای همه مردم جهان ابراز امیدواری کرد که این مشکل هر چه زودتر رفع گردد تا مردم به جریان عادی زندگی بازگردند.

1399/03/14
14:51:01
5.0 / 5
1818
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد