دفاع شخصی

تمرین کاراته کاهای تایلند زیر نظر روحانی

تمرین کاراته کاهای تایلند زیر نظر روحانی

به گزارش دفاع شخصی تیم ملی کاراته تایلند اردوی دو هفته ای را با حضور مربی پیشین تیم ملی کشورمان در ترکیه سپری می کند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، تایلندی که برای حضور در بازی های جنوبشرق آسیا آماده می شوند، با سعید پروازی مربی ایرانی خود یک اردوی ۱۵ روزه را در ترکیه و شهر استانبول تدارک دیده اند. حسین روحانی که مدتی قبل به همکاری خود با تیم ملی روسیه تمام کرد و به تهران بازگشت به دعوت این مربی ایرانی راهی ترکیه شد تا تمرینات تایلندی را زیر نظر داشته باشد.
روحانی در این خصوص به خبرنگار مهر اظهار داشت: بحث عقد قرارداد برای همکاری ادامه دار نیست. تایلندی ها یک مربی خوب ایرانی دارند و برنامه های تمرینی را زیر نظر سعید پروازی پیگیری می کنند. به علت آنکه بازی های جنوبشرق آسیا برای فدراسیون کاراته این کشور اهمیت زیادی داشت، از من خواسته شد تا در اردوی ترکیه به این تیم کمک کنم و من بنابراین اینجا هستم و بعد از آخر اردو به تهران باز می گردم.
وی در مورد پیشنهادات اروپایی اظهار داشت: چند پیشنهاد دارم، ولی هیچ چیز قطعی نیست و حتی وارد مذاکره هم نشده ام. به تهران برمی گردم و امور شخصی خویش را دنبال می کنم. عملکرد من با روسیه مشخص است و جهت بررسی پیشنهادات جدید، به اندازه کافی زمان دارم.

1401/01/30
12:50:18
5.0 / 5
416
تگها: تیم , فدراسیون
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد