دفاع شخصی
خیرآبادی:

در المپیک ناشنوایان می خواهیم بهترین نتیجه تاریخ را رقم بزنیم

در المپیک ناشنوایان می خواهیم بهترین نتیجه تاریخ را رقم بزنیم

به گزارش دفاع شخصی مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان ضمن اشاره به آمادگی بالای کشتی گیران جهت شرکت در المپیک برزیل، اظهار داشت: تمام تلاش بر این است که بهترین نتیجه تاریخ را رقم بزنیم.


جمشید خیرآبادی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد کشتی گیران جهت شرکت در المپیک ناشنوایان، اظهار نمود: ششمین و آخرین اردوی آمادگی فرنگی کاران ناشنوا جهت شرکت در المپیک از ۸ اردیبهشت با ۸ کشتی گیر اعزامی به این مسابقات در تهران برگزار می گردد و تا ۱۶ اردیبهشت ادامه خواهد داشت. هم اکنون وضعیت کشتی گیران با زحمات کادر فنی و حمایت های فدراسیون نسبت به گذشته بسیار راضی کننده است و در شرایط بسیار خوبی قرار دارند.
وی در پاسخ به این پرسش که چقدر نسبت به حریفان المپیک شناخت دارید، اظهار داشت: مسابقات جهانی کشتی فرنگی که سال قبل در رده سنی بزرگسالان و جوانان برگزار شد فرصت خوبی برای کشتی گیران بود تا با محک و ارزیابی خود برابر حریفان جهانی خویش را برای المپیک آماده کنند. البته شرایط کشتی گیران هم اکنون خیلی بهتر از جهانی است.
مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان پیرامون این پرسش که پیشبینی شما از مسابقات چیست؟ اضافه کرد: کشتی ورزشی است که کسب مدال در آن بستگی به شرایط کشتی و روز مسابقات دارد و هیچ چیزی قابل پیشبینی نیست، البته با زحماتی که کادر فنی کشیده اند، تلاش بر این است که بهترین نتیجه تاریخ را رقم بزنیم.
خیرآبادی پیرامون این پرسش که آیا از نظر امکانات و تجهیزات برای آماده سازی فرنگی کاران با مشکل خاصی مواجه بودید، اظهار داشت: علیرغم این که امکانات فدراسیون ناشنوایان محدود است، اما در خلال مدت برگزاری اردوها بهترین امکانات و تجهیزات را برای کشتی گیران فراهم کردند و مشکلی برای آماده سازی کشتی گیران نداشتیم.
وی از صادق ابوالوفایی در وزن ۵۵ کیلوگرم، مهدی بخشی در ۶۰ کیلوگرم، علی کریمی در ۶۷ کیلوگرم، رضا اسماعیلی در ۷۷ کیلوگرم، شیرزاد مهکی در ۸۲ کیلوگرم، ابوذر ربیع زاده در ۸۷ کیلوگرم، اکبر صابری در ۹۷ کیلوگرم و محمد محبوبی در ۱۳۰ کیلوگرم بعنوان نفرات اعزامی به المپیک نام برد و اضافه کرد: این ۸ نفر جزو بهترین کشتی گیران فرنگی کار هستند که طی چند مرحله مسابقات انتخابی و در جریان برگزاری اردوها شناسایی شده و در فهرست نفرات اعزامی قرار گرفته اند.
خیرآبادی در انتها زمان برگزاری مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان در المپیک را ۱۷ تا ۲۰ اردیبهشت عنوان نمود.
منبع:

1401/02/05
14:31:43
5.0 / 5
398
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد