دفاع شخصی

دیوید تیلور آماده انتخابی کشتی آزاد آمریکا برای رقابتهای جهانی

دیوید تیلور آماده انتخابی کشتی آزاد آمریکا برای رقابتهای جهانی

قهرمان ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک توکیو برای حضور در رقابت های جهانی باید یک مبارزه انتخابی برگزار کند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از flowrestling، دیوید تیلور قهرمان المپیک ۲۰۲۰ و قهرمان جهان ۲۰۱۸ برای حضور در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد کشورش برای رقابتهای جهانی بلگراد باید مسابقه انتخابی برگزار کند. این مبارزه انتخابی روز ۱۸ خرداد برگزار می گردد و تیلور برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده است. او می تواند با برتری در آن حضورش را در رقابت های جهانی بلگراد قطعی کند.
دیوید تیلور در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن با پیروزی بر حسن یزدانی مدال طلای المپیک را به دست آورد اما در فینال مسابقات جهانی 2021 در نروژ از یزدانی شکست خورد. وی همینطور قهرمان جهان ۲۰۱۸ در بوداپست مجارستان شد. این کشتی گیر در سال ۲۰۱۸ بعنوان کشتی گیر آزاد سال اتحادیه جهانی انتخاب گردید.
مسابقات انتخابی سال جاری در نیویورک برگزار می گردد و مبالغ به دست آمده از جریان این مبارزات مقرر است صرف پرورش و رشد کشتی در این منطقه آمریکا شود.
همینطور جردن باروز در وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد و جی آنگلو هانکوک در ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی هم برای پوشیدن دوبنده آمریکا در رقابت های جهانی باید یک مبارزه را برگزار کنند که رقیبان این کشتی گیران از یک مسابقه انتخابی سراسری مشخص می شوند.
منبع:

1401/02/07
01:15:42
5.0 / 5
524
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد