دفاع شخصی
سرمربی ایرانی تایلند:

کاراته تایلند قدرت نوظهور آسیاست

کاراته تایلند قدرت نوظهور آسیاست

به گزارش دفاع شخصی سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته تایلند اظهار داشت: تایلند در راه پیشرفت قرار گرفته و در آینده ای نزدیک از کاراته کاهای این کشور اخبار زیادی منتشر خواهد شد.سعید پرواس سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته تایلند با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: از شهریور ماه سال قبل همکاری خودرا با فدراسیون کاراته تایلند شروع کردم و در طول این مدت تلاش زیادی برای ارتقای سطح فنی کاراته کاهای این کشور داشتم. در این راه نیز از تجربیات دوستان ملی پوش خود بهره بردم و خدا را شکر عملکرد خوبی داشتیم.
وی اضافه کرد: نتایجی که کاراته کاهای تایلند کسب کردند رضایت بخش بوده است با اهمیت ترین آن درخشش اعضای تیم در مسابقات قهرمانی آسیا بود که به میزبانی کشور قزاقستان اجرا شد. بعنوان جوان ترین مربی مسابقات موفق شدیم نخستین مدال طلای تاریخ کاراته تایلند در گروه پسران را در قاره کهن کسب نماییم. ضمن این که ماه گذشته در مسابقات کاراته قهرمانی جنوب شرق آسیا که در کامبوج انجام شد با ۸ ورزشکار اعزامی در رده انفرادی ۸ مدال بدست آوردیم.
پرواس افزود: تیم ملی تایلند هم اکنون در استانبول ترکیه کمپ تمرین آماده سازی برای مسابقات قهرمانی جنوب شرق آسیا برگزار می نماید. به همین دلیل از حسین روحانی مربی سابق تیم ملی ایران و روسیه دعوت کردیم در این اردو تمرینات را زیر نظر بگیرد تا از تجربیات این مربی با تجربه استفاده نمائیم.
این مربی ایرانی در آخر اظهار داشت: کاراته تایلند در راه خوبی قرار دارد و با برنامه هایی که به درستی از طرف مسئولان فدراسیون این کشور حمایت می شود، در آینده نزدیک به یکی از قدرت های آسیا تبدیل خواهد شد.


منبع:

1401/02/08
13:57:32
5.0 / 5
515
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد