دفاع شخصی
نهتانی:

حاشیه ها درست نیستند

حاشیه ها درست نیستند

به گزارش دفاع شخصی رییس هیات بوکس استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: حاشیه های به وجود آمده درباره میزبانی ما درست نیستند و از دهه هشتاد است که میزبانی های مختلفی را بر عهده گرفته ایم.محمود نهتانی در گفت و گو با ایسنا، درباره میزبانی سیستان و بلوچستان از مسابقات بوکس قهرمانی کشور، توضیح داد: استان ما از دهه ۸۰ همیشه حضور درخشانی در گرفتن میزبانی های مسابقات داخلی و حتی بین المللی داشته است. ما چندین دوره مسابقات قهرمانی کشور و دو دوره مسابقات بین المللی را میزبانی کردیم که بگفته تیم های شرکت کننده، شرایط و امکانات رضایت بخش بوده است. امیدواریم در این دوره هم با حمایت های فدراسیون و اداره کل ورزش استان، این مهم را به خوبی تا اختتام راه برسانیم.

او افزود: طبق سهمیه بندی اعلام شده ۱۰ تیم اول با ۷ بوکسور، ۱۰ تیم دوم با ۵ بوکسور و ۱۰ تیم پایانی هر یک با سه بوکسور باید در مسابقات شرکت نمایند. هدف از این کار جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و بالا رفتن کیفیت رقابت ها است. این سهمیه ها را هم خود فدراسیون باتوجه به رده بندی دور قبل مسابقات اعلام نموده است.

رئیس هیات بوکس استان سیستان و بلوچستان درباره مشکلات موجود برای این میزبانی نیز توضیح داد: فدراسیون مقرر است تا حد امکان از ما حمایت کند، اما مشکلات مالی موضوعی است که برای همه رشته های ورزشی ایران در هر سطحی وجود دارد. با همه این ها مدیر کل ورزش استان پشت ما است و به او دلگرم هستیم. از ۲۷ اردیبهشت کارها را شروع می نماییم.

او درباره خوابگاه های مد نظر هیات بوکس سیستان و بلوچستان برای اسکان ورزشکاران، کادرفنی و داوران نیز اظهار داشت: خوابگاه الزهرا که برای آموزش پرورش است، خوابگاه صالحی اداره کل که چندین سوئیت دارد را به همراه خوابگاه خود دانشگاه مد نظر قرار داده ایم. سایر امکانات مانند دستکش، کاپ و... را هم خود فدراسیون برای ما می آورد.

نهتانی درباره حواشی موجود در خصوص این که چون ثوری اهل سیستان و بلوچستان است این میزبانی به زاهدان سپرده شد، توضیح داد: واقعا اینطور نیست. ما از دهه ۸۰ میزبانی های مختلفی را بر عهده داشته ایم. خوشبختانه همه تیم هایی هم که حضور داشتند راضی بوده اند که اتفاق خوبی است. ابتدا با مدیر کل استان جلسه ای گذاشتیم و فکر کردیم با گرفتن چنین میزبانی هایی می توانیم تعداد المپین هایی مثل دانیال شه بخش را در استان افزایش دهیم.

او اضافه کرد: البته در ابتدا ثوری قبول نمی کرد چون می گفت برخی استانها می گویند سیستان و بلوچستان دور است، اما من یک موضوع را باید همینجا بگویم و آن هم این است که در سالهای قبل هم تیم سیستان و بلوچستان به استان هایی مثل کردستان سفر کرد و نباید چنین بهانه هایی وجود داشته باشد چون درست نیست. به نظرم شایسته میزبانی از این مسابقات هستیم.

منبع:

1401/02/11
10:08:46
5.0 / 5
578
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد