دفاع شخصی
بسحاق عنوان كرد:

بهترین ها به اردو دعوت شدند

بهترین ها به اردو دعوت شدند

سرمربی تیم ملی تکواندو امید اظهار داشت: بهترین ها به اردو دعوت شدند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، علی محمد بسحاق با بیان مطلب فوق عنوان کرد: رقابتهای انتخابی تیم ملی به مدت روز برگزار شد و عملکرد کلیه تکواندوکاران در این رقابتها را رصد و تلاش کردیم بهترین ملی پوشان ایران را به اردوی تیم ملی دعوت نماییم. بعضی از مبارزات امیدوار کننده بود. البته با قوانین جدید داوری شرایط تغییر خواهد نمود و باید در این زمان زمان ملی پوشان بروز شوند.
بسحاق ضمن اشاره به تغییر بعضی از قوانین جهانی داوری، اظهار داشت: در قوانین جدید مسابقات راند به راند حساب خواهند شد و البته در یک راند اگر ملی پوشی با ۵ اخطار مواجه شود، ۱۰۰ درصد بازی را از دست می دهد. از دیگر قوانین، چسبیدن به بازیکن حریف و بعد ضربه زدن است که در قوانین جدید به صورت کامل برداشته شد و بازیکن در صورت انجام چنین حرکتی با اخطار داور مواجه می شود. برخی قوانین در ناخودآگاه ملی پوشان است و نیازمند زمان طولانی هستیم تا این موارد را رفع نماییم. ما تمام تلاشمان را می نماییم تا بازیکنان با قوانین جدید آشنا گردند و البته به موفقیتی که مدنظرمان هست، برسیم.
سرمربی تیم ملی امید درباره شروع تمرینات تیم ملی، اظهار نمود: اردوی تیم های ملی کمی دیر آغاز شد اما ۴۰ روز برای آماده سازی در اختیار داریم که بازی های لیگ هم در جریان این اردو در پیش هستند. در هر صورت باید تمام توانمان را برای کسب نتیجه بگذاریم. ۱۷ خرداد ماه عازم چالش جهانی موجو هستیم که در این تورنمنت نفرات دارای رنکینگ زیر ۷۰ اعزام می شوند. همینطور نفرات اول و دوم برتر هر وزن جواز حضور در گرندپری را دریافت می کنند.
بسحاق ضمن اشاره به خلاء تشکیل تیم ملی امید، اظهار نمود: خلاء تیم ملی امید همیشه حس می شد و بازیکنانی که در رویدادهایی مانند قهرمانی جهان و المپیک نوجوانان شرکت می کردند و صاحب عنوان بودند، با مشکل حضور در اردوی بزرگسالان مواجه می شدند چونکه توانشان برای مبارزه با بزرگسالان برابری نمی کرد و نهایتا شاهد خداحافطی شأن با تکواندو بودیم.
او اضافه کرد: با این وجود در این زمان زمان با صلاحدید فدراسیون تکواندو یک تیم به موازات تیم ملی بزرگسالان به جهت ترافیک بالای مسابقات در ماه های پیش رو تشکیل شد تا ملی پوشان در این ۲ تیم به مرز آمادگی برسند و اساسا پس از بازی های آسیایی هانگژو با کمتر شدن مسابقات، تیم ملی امید با قدرت بیشتری کار خویش را پیش می برد. مطمئناً بازیکنان توان فنی خویش را در تیم ملی امید بالا می برند و پس از بازی های آسیایی هانگژو شرایط بهتر هم خواهند شد.
او در انتها اظهار داشت: از تمامی داوران، مربیان و جامعه تکواندو درخواست دارم کنار ما باشند تا بتوانیم تکواندو را به روزهای خوب خود برگردانیم.

1401/02/13
12:17:46
5.0 / 5
461
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد