دفاع شخصی
یكی از شهود دادگاه CAS كم شد؛

انصراف نصرالله سجادی از سفر به سوئیس به علل نامعلوم

انصراف نصرالله سجادی از سفر به سوئیس به علل نامعلوم

هیأت اعزامی ایران در حالی برای حضور در جلسه رسیدگی به پرونده تعلیق جودو در دادگاه بین المللی حكمیت ورزش به دنبال روادید است كه یكی از شهود ایران از سفر به سوئیس انصراف داده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، بر مبنای لوایحی که از جانب فدراسیون جودو برای عرضه در جلسه رسیدگی به پرونده تعلیق ایران نام 6 نفر دیده آورده شده بود، خروج نام یک نفر برخی معادلات را برهم خواهد زد.
پیش از این قرار بود آرش میراسماعیلی، محمدرضا داورزنی، نصرالله سجادی، مجید زارعیان، ساعد بعنوان وکیل و دستیارش برای دفاع از حقانیت ورزش ایران راهی سوئیس شده و در جلسه دادگاه شرکت نمایند. اما شنیده ها از آن حکایت می کند که سجادی از همراهی هیأت اعزامی ایران منصرف شده است.
در اینکه این پرونده نه تنها برای جودو که برای کل ورزش ایران حائز اهمیت می باشد شکی نیست. به جرأت باید اظهار داشت که آینده ورزش کشور بویژه حضور ایران در بازی های المپیک پیش رو به نتیجه این دادگاه بستگی دارد و حذف هر کدام از این نفرات می تواند تبعات خاص خویش را داشته باشد.
از سوی دیگر نام سجادی در لوایح ارسالی فدراسیون جودو بعنوان یکی از شهود پرونده ذکر شده است و حضور وی بعنوان یکی از تأثیرگذارترین افراد در ورزش ایران که چندین دوره مسئولیت کاروان اعزامی به بازی های المپیک و بازی های آسیایی را برعهده داشت، اهمیت شرکت در جلسه فوق را دو چندان می کند. اینکه چرا سجادی چنین درخواستی داشته معلوم نیست و کمیته ملی المپیک باید شرایط لازم برای همراهی وی را فراهم آورد.
جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده جودو ایران در تاریخ ۲۶ شهریورماه در لوزان سوئیس برگزار می شود و هیأت اعزامی ایران در تلاش است تا از راه سفارت این کشور در تهران روادید سفر دریافت کند.


منبع:

1399/05/01
22:25:09
5.0 / 5
1818
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد