دفاع شخصی

برگزاری جلسه کمیته فنی تکواندو

برگزاری جلسه کمیته فنی تکواندو

با وجود لغو بازی های آسیایی چین، جلسه کمیته فنی فدراسیون تکواندو بدون هیچ اشاره ای به برنامه های تیم ملی برگزار گردید.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در شرایطی که انتظار می رفت جلسه کمیته فنی فدراسیون تکواندو با محوریت لغو بازی های آسیایی و شرایط تیم ملی تکواندو برگزار شد، اما در خبر فدراسیون تکواندو هیچ اشاره ای به مطرح شدن این اتفاق مهم و برنامه های تیم ملی نشده است!

مسعود لشکری سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو درباره مصوبات این جلسه، عنوان کرد: در ابتدای این جلسه درباب آزمون های ارتقای کمربندهای زرد، سبز، آبی و قرمز به بالا و همین طور آزمون های ویژه بحث و تبادل نظر شد و در نهایت مقرر شد، دستورالعمل مربوطه تهیه و جهت اجرا به باشگاه ها، مربیان و استانها ابلاغ شود. ضمن این که مصوب شد تا ضوابط و بخشنامه نحوه گرفتن آزمون ارتقای کمربند «دان ۶» به بالا اصلاح و به استانها ابلاغ شود.
سخنگوی کمیته فنی در ادامه عنوان کرد: یکی از مصوبات این جلسه، برگزاری مسابقات قرآنی قهرمانی کشور بود. طبق این مصوبه امتیازات این بخش در رده های سنی مختلف، بصورت مجزا و در بخش فرهنگی محاسبه می گردد.
لشکری در آخر عنوان داشت: در جریان این جلسه بمنظور بهره بردن از تمام توان فنی و مشارکت بیشتر استانها قرار شد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی خردسالان بصورت منطقه ای جایگزین لیگ در همین رده سنی شود.
در اختتام این جلسه، اعضای کمیته فنی احکام خودرا از رییس فدراسیون دریافت نمودند.
منبع:

1401/02/18
15:07:17
5.0 / 5
493
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد