دفاع شخصی

لیگ برتر تکواندو دوشنبه پیگیری می شود

لیگ برتر تکواندو دوشنبه پیگیری می شود

دفاع شخصی: بعد از چند ماه وقفه، رقابتهای لیگ برتر تکواندو دوشنبه هفته جاری با برگزاری شش دیدار در سالن خانه تکواندو پیگیری می شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مرحله نهایی رقابتهای لیگ برتر تکواندو که اواسط بهمن ۱۴۰۰ به سبب شرایط حاد کرونا به تعویق افتاد بودف بعد از تغییرات در رأس فدراسیون و انتخاب مصطفی بابایی بعنوان رییس سازمان لیگ، دوشنبه هفته جاری با برگزاری شش دیدار معوقه از هفته اول تا سوم از سر گرفته می شود.
در مرحله اول این دوره از رقابت ها، ۱۱ تیم در دو گروه (۵ و ۶ تیمی) با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های مس سونگون ورزقان، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، صنعت مس کرمان و پاس موفق شدند به مرحله نهایی راه پیدا کردند. بنا بر اعلام سازمان لیگ، در دیدارهای معوقه هفته اول پاس به مصاف لوازم خانگی کن می رود، مس سونگون ورزقان با تکواندوکاران دانشگاه آزاد اسلامی مبارزه می کنند.
در مبارزات معوقه هفته دوم از این رقابت ها نیز پاس و دانشگاه آزاد اسلامی برابر هم صف آرایی می کنند و مس کرمان هم با لوزام خانگی کن مبارزه می کند. در دیدارهای معوقه هفته سوم نیز شهرداری ورامین رو در روی دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرد و دو تیم پرمهره مس سونگون و لوام خانگی کن هم برابر هم می ایستند.


منبع:

1401/02/19
09:44:42
5.0 / 5
617
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد