دفاع شخصی

بعد از انتقادها از سرمربی تیم ملی تکواندو

بعد از انتقادها از سرمربی تیم ملی تکواندو

عضو کمیته فنی فدراسیون تکواندو با تاکید بر اینکه، هیچ مشکلی برای حضور خبرنگاران یا اشخاص دیگر در انتخابی تیم ملی نبوده است، اظهار داشت: ما هیچ چیز پنهانی نداریم.


هادی افشار در گفتگو با ایسنا، درباره مباحث مطرح شده در نشست کمیته فنی فدراسیون تکواندو، اظهار نمود: روز گذشته (یکشنبه) جلسه کمیته فنی پیرامون مباحث مختلف تیم ملی بزرگسالان، پروسه و روش های انتخابی تیم ملی در اوزان قهرمانی آسیا وهمچنین رده های مختلف تیم های ملی تکواندو انجام شد.
عضو کمیته فنی تکواندو، درباره انتقادها از این که چرا رقابت انتخابی تیم ملی بدون حضور خبرنگاران و پشت درهای بسته برگزار شد، اظهار داشت: انتخابی پشت درهای بسته نبود و هیچ محدودیتی برای حضور افراد و خبرنگاران وجود نداشت. ما چیز پنهانی نداریم که بخواهیم پشت درهای بسته مسابقه بگذاریم. اصلا اینطور نبود ومحدودیتی وجود نداشت.
وی درباره تعویق بازی های آسیایی، اشاره کرد: بازی های آسیایی برای تکواندو مهم بود و با لغو این رقابت ها، هم اکنون اولویت تیم ملی حضور پرقدرت در رقابت های قهرمانی آسیاست. تیم ملی که تحویل این فدراسیون شد در دوره قبل بعنوان چهارمی آسیا رسید و در سال 2019 نیز هفتم جهان شد. هم اکنون نیز فدراسیون در تلاش است تا تکواندوی ایران را به جایگاه گذشته خود بازگرداند.
افشار با تاکید بر این که کمیته فنی نقش مشاور را برای کادر فنی تیم های ملی دارد، اظهار داشت: ما اهتمام می نماییم برمبنای خرد جمعی بهترین تصمیمات را بگیریم. کمیته فنی نظراتش را در حد مشاوره به کادر فنی تیم های ملی اعلام می کند و اینطور نیست که بخواهد نظرش را تحمیل کند. در نهایت نیز کادر فنی تیم ملی تصمیم گیری می کند.
او در آخر درباره انتخاب نفراتی همچون فرزان عاشورزاده برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و نمایش ضعیف برخی مدعیان تیم ملی، اشاره کرد: در انتخابی نهایی عاشورزاده برابر همه رقبایش به برتری رسید و به کسی نباخت. هیچ کس از دید کادر فنی حذف نشده چونکه نگاه ما طولانی مدت است و باید نفراتمان را در رنکینگ جهانی حفظ نماییم و ارتقاء دهیم. کادر فنی برای نفراتی مثل سجاد مردانی، سروش احمدی و آرمین هادی پور نیز برنامه ویژه ای دارد و اساسا هدف این است که از تمام پتانسیل تکواندو برای رویدادهای پیش رو استفاده گردد.





منبع:

1401/02/21
20:02:09
5.0 / 5
455
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد