دفاع شخصی

تیم ملی جودو ایران راهی عراق شد

تیم ملی جودو ایران راهی عراق شد

دفاع شخصی: تیم ملی جودو مردان ایران امروز برای حضور در مسابقات ۹جانبه عراق راهی بغداد شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات بین المللی و اردوی مشترک عراق از ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در شهر بغداد برگزار می شود. طبق برنامه ریزی فدراسیون عراق، مسابقات طی روزهای ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت برگزار می شود.
پس از آخر تورنمنت بغداد، کشورهای حاضر در این مسابقات از ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت ماه هم در اردوی مشترک حضور خواهند داشت. در این رقابت ها تیم های ملی جودو کشورهای ایران، عراق، مراکش، تونس، ترکیه، اردن، کویت، سوریه و لیبی به صورت قطعی حضور خواهند داشت.
کیوان مهدی زاده در وزن ۶۰- کیلوگرم، حمیدرضا پاپی و حسن کهنه فرود در وزن ۶۶- کیلوگرم، محمدرضا صدیقی، وحید جدی و سهراب رخشان در وزن ۷۳ – کیلوگرم، مهدی قتحی پوراردال در وزن ۸۱- کیلوگرم، محمدرضا سعیدی مدنی در وزن ۹۰- کیلوگرم، : علی پرهیزگار در وزن ۱۰۰- کیلوگرم، حمیدرضا ملک زاده و سعید کرجی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم ترکیب تیم اعزامی کشورمان به این رقابتها را می سازند.
محسن ذکریا، علی معلومات و محمد علی محمدی مربیان تیم ملی اعزامی در این رقابت ها خواهند بود. مصطفی کریمی مدیرسازمان تیم های ملی بعنوان نماینده فدراسیون و هادی کردی بعنوان سرپرست در کنار تیم حضور خواهند داشت.
آرش میراسماعیلی رئیس فدراسییون جودو و بابک مهاجری، رئیس کمیته داوران هم کنار ملی پوشان راهی این رقابت ها شدند.


منبع:

1401/02/22
11:35:14
5.0 / 5
507
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد