دفاع شخصی

اعزام 6 تکواندوکار ایران به مسابقات قهرمانی آسیا

اعزام 6 تکواندوکار ایران به مسابقات قهرمانی آسیا

دفاع شخصی: فدراسیون تکواندو ترکیب 6 تکواندوکار اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جلسه کمیته فنی با حضور اصغر رحیمی، فیض الله نفجم، هادی افشار، یوسف کرمی بعنوان اعضای کمیته فنی در بخش کیورگی، بیژن مقانلو، مجید افلاکی و مسعود حجی زواره بعنوان اعضای کادر فنی تیم ملی، علی تاجیک رییس سازمان تیم ملی، مسعود لشگری سرپرست دبیری فدراسیون و به ریاست هادی ساعی، اجرا شد.
مسعود لشگری دبیر و سخنگوی کمیته فنی درباب این جلسه اظهار داشت: باتوجه به آنکه نتایج جام ریاست فدراسیون جهانی که اسفندماه ۱۴۰۰ در تهران انجام شد در سال ۲۰۲۳ محاسبه می گردد و بعد از تعویق بازی های آسیایی و یونیورسیاد دانشجویان عملکرد تکواندوکاران در مسابقات انتخابی و همین طور لیگ برتر تکواندو مورد بررسی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: طبق قانون اتحادیه تکواندو آسیا هر کشور مجاز به اعزام شش تکواندوکار از هشت وزن قانونی به مسابقات قهرمانی آسیا می باشد، به همین دلیل تصمیم بر آن شد که دو وزن ۵۴- کیلوگرم و ۸۷- کیلوگرم از دستور کار اعزام خارج شده و در سایر اوزان نفرات خودرا به بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا اعزام نماییم.
سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو افزود: بعد از بحث و تبادل نظر توسط اعضای کمیته در نهایت مهدی حاج موسایی در وزن ۵۸- کیلوگرم، فرزان عاشورزاده در وزن ۶۳- کیلوگرم، دانیال بزرگی در وزن ۶۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۷۴- کیلوگرم، محمد حسین یزدانی در وزن ۸۰- کیلوگرم و علیرضا نادعلیان در وزن ۸۷+ در ترکیب تیم ملی ایران به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام خواهند شد.
لشگری در بخش پایانی سخنان خود اظهار داشت: پس از اختتام رقابتهای قهرمانی آسیا، کره جنوبی میزبان یک تورنمنت بین المللی است که علی نجفی، متین رضایی و برنده مبارزه سیاوش بیات و امیرحسین محمدخانلو برای حضور در این رقابتها به همراه تیم ملی به کره جنوبی اعزام خواهند شد.
بیست و چهارمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی آسیا ۲۴ تا ۲۷ ژوئن، (سوم تا ششم تیرماه) به میزبانی کره جنوبی انجام خواهد شد.


منبع:

1401/02/24
13:38:14
5.0 / 5
499
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد