دفاع شخصی
نایب قهرمان المپیك:

این وضعیت برای کشتی همدان ننگ است

این وضعیت برای کشتی همدان ننگ است

نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک، از وضعیت کشتی همدان و بی توجهی فدراسیون به عملکرد رئیس هیات کشتی این استان، انتقاد نمود و خواهان برکناری رئیس هیات کشتی همدان شد.


مسعود مصطفی جوکار در گفتگو با ایسنا، با انتقاد شدید از عملکرد رئیس هیات کشتی همدان، اظهار نمود: همدان در دوره های نه چندان دور چهره های پرافتخاری را تحویل کشتی ایران داده است اما هم اکنون ببینید وضعیت کشتی در این استان به کجا رسیده است. کشتی گیران همدان در رقابت های نونهالان قهرمانی کشور فقط به دو عنوان پنجمی و هشتمی رسیدند و از رسیدن به مدال بازماندند. در تمامی رده های دیگر هم ببینید وضعیت نتایج کشتی گیران همدانی چطور بوده است. در جام هاشمی نژاد فقط یک عنوان دومی داشتیم که او هم حریف تمرینی ندارد و دربدر دنبال حریف تمرینی است و در تهران تمرین می کند.
نایب قهرمان المپیک ۲۰۰۴ آتن، اضافه کرد: این وضعیت برای کشتی همدان ننگ است و متاسفانه هیچکس هم به وضعیت مدیریت کشتی در این استان توجه نمی نماید. خود من به آقای دبیر گفتم عملکرد رئیس هیات کشتی اصلا خوب نیست و سبب شده کشتی همدان در بدترین شرایط خود قرار بگیرد اما او قبول نکرد و اصرار به پشتیبانی از رئیس هیات کشتی این استان دارد.
وی تصریح کرد: اگر آقای دبیر می گوید مهم ترین برنامه اش کنار گذاشتن روسای هیات های کم کار است، پس چرا علیرغم هشدارها و وضعیت افتضاح کشتی همدان، هیچ اقدامی برای سر و سامان دادن به کشتی این استان نمی کند؟ آقای دبیر باید روسای کم کار را بازخواست کند و کنار بگذارد تا کشتی از وضعیت فعلی بیرون برود و به جایگاه شایسته اش برسد. کشتی همدان سرشار از استعداد است و من دلم برای نوجوانان و جوانانی می سوزد که به هزار امید وارد کشتی شده اند.
جوکاربا تاکید بر این که دنبال پست و مقام و ریاست هیات کشتی همدان نیست، اظهار داشت: کار من فنی است و در آکادمی خودم مشغول خدمت به کشتی هستم اما هیات کشتی استان هیچ برنامه ای برای برون رفت کشتی همدان از این وضعیت ندارد و عملکرد ۳ ساله رئیس هیات سبب این نتایج ضعیف شده است. هیچ کدام از قهرمانان در جلسات کشتی استان حضور ندارند و افرادی برای کشتی همدان تصمیم می گیرند که هیچ کس زیر بغلشان را هم ندیده است!
منبع:

1401/02/30
14:39:05
5.0 / 5
598
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد