دفاع شخصی
سرپرست تیم تكواندو مس كرمان:

کسب عنوان سوم ارزش بالایی برای ما داشت

کسب عنوان سوم ارزش بالایی برای ما داشت

سرپرست تیم تکواندو مس کرمان اظهار داشت: بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر در شرایط خوبی آغاز نشد ولی با حضور مسؤلان جدید سازمان لیگ در بهترین شکل ممکن به پایان رسید.سلمان خواجه حسنی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: در بدو شروع لیگ مشکلاتی زیادی داشتیم و متأسفانه بر مغایر قانون و در روز قرعه کشی، یک تیم نورسیده به لیگ افزوده شد، بازیکنان ملی پوشی که با ما قرارداد داشتند را جذب و تیم را وارد حاشیه کردند. این که بر مبنای کدام قانون پس از آخر مهلت ثبت نام، تیم جدید وارد شد، خدا عالم است.
وی افزود: مشکلات اصلی از شیوه قراردادهاست، در همه فدراسیون ها قرارداد داخلی باشگاه ها ملاک است، ولی در تکواندو فقط قرارداد فدراسیونی را قبول دارند. این در شرایطی است که همه پرداختی ها بر مبنای همین قرارداد داخلی صورت می گیرد. از طرفی اگر همان موقع سایت باز بود و می توانستیم تکواندوکاران جدید را پس از عقد قرارداد داخلی ثبت رسمی نماییم، این مشکل پیش نمی آمد. با حضور بابایی در رأس سازمان لیگ شاهد اتفاقات خوبی بودیم و لیگی که بد شروع شده بود را به خوبی تمام کرد و امیدواریم برای فصل جدید این دست مشکلات رفع گردد.
سرپرست مس کرمان با طرح این سوال که چرا مبحث تست های جعلی به نتیجه نرسید؟ اضافه کرد: در شرایطی که این مورد روی نتیجه چند تیم تأثیرگذار بود، آنقدر فرایند رسیدگی به آن طولانی شد که با وجود محرز بودن تخلف، ولی گویا به دست فراموشی سپرده شده است.
خواجه حسنی در مورد کسب عنوان سومی لیگ برتر برای سومین دوره متوالی هم اظهار داشت: در ابتدای فصل با جذاب چند ملی پوش با هدف قهرمانی وارد لیگ شدیم، ولی وقتی ملی پوشان را با وجود قرارداد از ما گرفتند، عملاً با ۵ وزن وارد مسابقات می شدیم و در سه وزن تکواندوکاران ما هیچ پیروزی کسب نکردند. با این شرایط و مواردی که در بالا ذکر شد، این عنوان سومی خیلی به ما چسبید و ارزش بیشتری داشت.
وی در انتها در مورد حضور در فصل آینده لیگ برتر اظهار داشت: حتما با بهترین ترکیب و تمام قوا به میدان خواهیم آمد، ولی باید آیین نامه لیگ بررسی و بازنگری شود. برخی قوانین ایراد داشته و مشکل ساز است و امیدوارم با اصلاح این موارد، شاهد لیگ با کیفیتی در فصل آتی باشیم.

1401/03/03
15:07:41
5.0 / 5
609
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد