دفاع شخصی
عباسعلی :

کادر فنی وظیفه خودرا فراموش کرد

کادر فنی وظیفه خودرا فراموش کرد

به گزارش دفاع شخصی سرگروه تیم ملی کاراته بانوان اظهار داشت: کادر فنی جدید تیم ملی تا حالا سراغی از من نگرفته و کاراته کاهایی که سال ها برای این رشته افتخار آفرین بوده را فراموش کرده اند.حمیده عباسعلی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اضافه کرد: پس از لطمه دیدگی و عمل جراحی برنامه های دوران نقاهت را زیر نظر پزشک و فیزیوتراپ پیش بردم تا در بهترین شرایط به آمادگی لازم برای بازگشت به میدان مبارزه دست پیدا کنم. تمرینات بدنسازی را یک ماه پس از آن زیر نیز مربی مربوطه شروع کردم. تمرینات کاراته را بصورت حرفه ای مدتهاست شروع شده و رفته رفته به آمادگی مناسب دست پیدا خواهم کرد.
وی افزود: در سال ۱۴۰۱ رقابتهای مختلفی در تقویم فدراسیون جهانی وجود دارد، بنا بر این و باتوجه به لطمه دیدگی که داشتم برای آنکه فشار نیاورم، با نظر پزشکان فقط حضور در دو تورنمنت بازی های آسیایی و بازی های جهانی را برای خود هدف قراردادم که بازی های آسیایی به تعویق افتاد و الان فقط حضور در مسابقات بیرمنگام را پیش رو دارم که رقابتهایی شبیه به المپیک است و سهمیه آن بوسیله رنکینگ به دست آمده است.
بانوی المپیکی کاراته با اعلان اینکه با کادر فنی تیم ملی ارتباطی ندارم، گفت: حتی پس از عمل جراحی و معرفی کادر فنی جدید تیم ملی تا کنون تماسی با من گرفته نشده است. فکر می کنم یکی از وظایف سرمربی و مربیان تیم ملی این است که شرایط اعضای تیم خودرا رصد کرده و از آن خبر داشته باشد.
عباسعلی افزود: بسیاری از مواقع درباب لطمه دیدگی من از ناحیه پا، برخی اظهار نظرها شنیده و یا می خواندم که جای تعجب داشت، کسی از من احوالپرسی که نکرد هیچ درباب کاری که اطلاعی نداشتند، صحبت کردند. من قدم به قدم با نظر پزشک پیش رفته و در تمرینات فنی شرکت کردم. در حقیقت نظر پزشک مهم و اصل است که من تمرین کنم یا مسابقه دهم یا نه، ولی کادر فنی وظیفه خودرا در قبال کسی که سال ها در تیم ملی حضور داشته، مبارزه کرده و به مدال های مختلفی رسیده انجام نداد و این کمترین کاری بود که متأسفانه فراموش کردند.
وی در آخر گفت، در وضعیت فعلی برای انجام مقدمات حضور در بازی های جهانی بیرمنگام در خارج از ایران هستم و تمرینات خودرا نیز همین جا پیگیری می کنم. در صورتی که روادید سفر به آمریکا صادر شود، در این رقابتها به روی تاتامی خواهم رفت و امیدوار هستم بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم.


منبع:

1401/03/04
11:02:47
5.0 / 5
595
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد