دفاع شخصی
بنا:

در این ۱۷ سال تا این حد اختیار عمل نداشتم

در این ۱۷ سال تا این حد اختیار عمل نداشتم

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی از شرایط و امکانات تیم ملی کشتی فرنگی ابراز رضایت کرد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمد بنا ظهر دوشنبه در حاشیه مراسم رونمایی از تصویر خود بعنوان برترین مربی قرن ورزش ایران، درباره صدمه دیدگی محمدعلی گرایی اظهار داشت: درباره صدمه دیدگی او با دکتر صحبت کردیم اما مشکلی نیست و تا یک ماه دیگر او را خواهیم داشت. کشتی ذاتش با مصدومیت عجین است. مشکل مشابه محمدرضا را برادر بزرگ تر در زانو دارد و تا ۵ هفته مشکلش رفع می شود.
او درباره انتخابش بعنوان مربی برتر قرن، اظهار داشت: هر جایی قرار بگیریم که طرف حساب ما مردم باشند، بزرگ ترین لذت ماست و از این انتخاب خیلی خوشحالم.
سرمربی تیم ملی درباره وضعیت تیم ملی تصریح کرد: در این ۱۷ سال هیچگاه به اندازه هم اکنون اختیار نداشته ام، همه چیز عالی است و فکر می کردیم بازی های آسیایی را داریم که از لغو شدن آن متاسف شدم. هم اکنون با این شرایط خودمان را برای کشورهای اسلامی و جهانی آماده می نماییم.
وی ادامه داد: بازی های کشورهای اسلامی از آسیایی در کشتی فرنگی بالاتر است. هم اکنون دیگر چین و ژاپن نیستند اما آذربایجان و ترکیه و مراکش هستند. مسابقات سطح خوبی خواهد داشت، شاید ارزش مدالی اش بالا نباشد اما محک خوبی برای نفرات اعزامی خواهد بود.
او درباره غایبان تورنمنت قزاقستان اظهار داشت: ساروی به دلیل وزن زیاد در قزاقستان نیست، فلاح به قزاقستان می رود و بالی به ایتالیا که سپس وضعیت را بررسی می نماییم. رنک ساروی خیلی بالاست، فلاح هم که از لحاظ رنکینگ شاید نرسد اما بالی شانس بالاتری خواهد داشت.
بنا در انتها درباره روش انتخابی تیم های ملی اظهار داشت: احتمال انتخابی رودررو در بعضی وزن ها هست اما تلاش داریم در مسابقات برون مرزی ترکیب تیم ملی را ببندیم.1401/03/05
16:17:41
5.0 / 5
427
تگها: تیم , ورزش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد