دفاع شخصی
عضو هیات رییسه اتحادیه جهانی:

رسول خادم برای من یک سمبل است

رسول خادم برای من یک سمبل است

به گزارش دفاع شخصی عضو مجارستانی هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی که سابقه شکست مقابل رسول خادم را دارد، اظهار داشت: او متفکرانه کشتی می گرفت و برای من یک سمبل است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، پیتر باچا از مسئولان فدراسیون کشتی مجارستان که مدتی پیش همراه با کشتی گیران کشورش به ایران آمده بود، اظهار داشت: یک سال است که آکادمی جدیدی در رده سنی نوجوانان باز کردیم که تیم مان را به ایران آورده و هم ملاقاتی با علیرضا دبیر رییس فدراسیون داشتیم. امکانات خیلی خوبی در اختیار کشتی ایران است. نوجوانانی که به ایران آمدند از این تجربه استفاده می کنند.
عضو هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی، افزود: ما درحال کار هستیم تا کشتی در تمام دنیا گسترده شود و این رشته را در المپیک نگه داریم. البته وضعیت کشتی ایران با کشورهای اروپایی خیلی فرق می کند.
وی در پاسخ به این پرسش که ایران هیچ عضوی در اتحادیه جهانی ندارد، اظهار داشت: با لالوویچ چند جلسه داشتیم که حتما یکی از سهمیه های اتحادیه جهانی از آن ایران باشد. ما هر دو سال یک دفعه انتخابات داریم و هم ما (مجارستان) و هم کشورهای همسایه باید کمک نماییم که یک ایرانی در کشتی جهان باشد.
باچا در آخر گفتگو با برنامه دایره طلایی، اشاره کرد: این برای نخستین بار نبود که به ایران می آمدم. من بعنوان کشتی گیر، داور، مسئول و... به ایران آمده ام و رابطه خیلی خوبی با کشتی ایران داشتیم. با رسول خادم قبلا کشتی گرفته ام و در المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا از او شکست خوردم. او تنها کسی در کشتی دنیاست که عضله زیادی نداشت ولی متفکرانه کشتی می گرفت. رسول خادم برای من یک سمبل است و رابطه خیلی خوبی با هم داشتیم.

منبع:

1401/03/08
23:45:17
5.0 / 5
475
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد