دفاع شخصی
دختر طلایی كشتی:

گاهی یک تبریک را هم از ما دریغ می کنند

گاهی یک تبریک را هم از ما دریغ می کنند

به گزارش دفاع شخصی سحر غنی زاده در مورد بی توجهی مسئولان ورزشی به کشتی زنان اظهار داشت: آنها گاهی یک پیام تبریک را هم از ما دریغ می کنند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، تیم ملی کشتی آلیش زنان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی قرقیزستان برگزار شد، در دو سبک کلاسیک و آزاد بعنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

سحر غنی زاده که در آزاد به مدال طلا و در کلاسیک به مدال نقره دست پیدا کرد، در گفتگو با ایسنا به سطح مسابقات اشاره و بیان نمود: ما در آسیا حریفان خوبی داریم و از این جهت سطح مسابقات بالا بود چون کشورهای خوب این رشته مثل قرقیزستان، ازبکستان، قزاقستان و مغولستان آسیایی هستند و در رقابتها حضور داشتند.

او اضافه کرد: روز اول در بخش کلاسیک شرکت کردیم که من چهار مبارزه داشتم و فینالم با ترکمنستان بوداما متاسفانه با ناداوری مدال طلا را از دست دادم. در بخش آزاد هم با همان کشتی گیر ترکمنستان فینالیست شدم که خوشبختانه با امتیاز عالی به مدال طلا رسیدم.

غنی زاده در مورد حس خود از کسب دو مدال طلا و نقره در آسیا اظهار داشت: برای نخستین بار در مسابقات برون مرزی مدال طلا گرفتم که خیلی حس قشنگی بود.

او با اشاره به اینکه مردم قهرمانی ما را می بینند، به بی توجهی مسؤلان به کشتی زنان اشار کرد و اظهار داشت: مسؤلان توجه خاصی به رشته ما ندارند و شاید گاهی یک پیام تبریک را هم از ما دریغ می کنند اما این هدف و انگیزه است که سبب می شود حرکت نماییم و سختی ها را به جان بخریم.

این کشتی گیر افزود: خیلی وقت است که بی مهری زیادی می بینیم. تیمی که با اقتدار در دو روز قهرمان شد، آنگونه که باید حمایت نمی گردد. تیم ما در مسابقات جهانی و آسیایی روی سکوی قهرمانی رفت اما آنگونه که باید حمایت نشد. این یکی از نگرانی های ماست که گاهی دلسرد می شویم در حالیکه اگر حمایت کنند انگیزه مان بیشتر می شود. انتظار دارم فدراسیون هم پیگیر این مورد باشد تا مسؤلان بیشتر به این رشته توجه نمایند.

غنی زاده در انتها از علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و کادر فنی تیم ملی زنان تشکر کرد.

منبع:

1401/03/09
14:18:12
5.0 / 5
394
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد